Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Kingston Digital, Inc., dcérska spoločnosť Kingston Technology Company Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, dnes oznámila uvedenie novej série pamäťových kariet typu flash s názvom „Canvas“. V rade Canvas budú ponúkané tri rôzne varianty kariet SD a microSD: Select, Go! a React, pričom každá z nich je vhodná pre špecifické potreby rôznych zákazníkov.

V rámci modelového radu pamäťových kariet Canvas si používatelia a tvorcovia môžu sami vybrať aké médium bude vhodné práve pre nich na ukladanie dát. Karty sú navrhnuté tak, aby pre akýkoľvek projekt poskytovali spoľahlivosť, flexibilitu a potrebný výkon. Odolnosť všetkých kariet bola testovaná a používatelia si tak môžu karty Canvas vziať so sebou kamkoľvek ich povedie ich predstavivosť.

Kingston Digital oznamuje novú sériu pamäťových kariet s názvom Canvas

 • Canvas Select: Pre život v HD rozlíšení
 • Canvas Go!: Neuveriteľná rýchlosť pre úžasné vizuálne zábery
 • Canvas React: Zachytí život v pohybe

Rad pamäťových kariet Canvas tvoria tieto modely:

Canvas Select:

 • Navrhnutá s ohľadom na spoľahlivosť a preto ideálna na natáčanie videí v HD rozlíšení a snímanie fotografií s vysokým rozlíšením pomocou kompaktných fotoaparátov a chytrých telefónov.
 • Class 10 UHS-I1 s rýchlosťou čítania až do 80MB/s.
 • Dostupná kapacita2 až do 128 GB pre formát SD a až 256 GB vo veľkosti microSD.

Canvas Go!:

 • Určená na točenie na cestách – ideálna na filmovanie dobrodružstva v rozlíšení 1080p alebo aj 4K pomocou digitálnych zrkadloviek (DSLR), dronov alebo akčných kamier.
 • Class 10 UHS-I U31 s rýchlosťou čítania až do 90 MB/s a 45 MB/s pri zápise.
 • Kapacity2 až do 512 GB v prevedení SD alebo do 128 GB vo formáte microSD.

Canvas React:

 • Vytvorená tak, aby bola rýchla ako vy. Dokáže zaznamenávať video v rozlíšení 4K alebo snímať fotografie v režimu burst-mode. Vhodná je pre digitálne zrkadlovky (DSLR) a digitálne fotoaparáty, kamery alebo chytré telefóny.
 • Class 10 UHS-I U31 s rýchlosťou čítania až do 100 MB/s a 80 MB/s pri zápise.
 • Kapacity2 až do 256 GB v prevedení SD alebo do 128 GB pri formáte microSD.

„Vždy sa zameriavame na vytváranie nových a lepších riešení pre ukladanie dát, ktoré spĺňajú potreby našich zákazníkov,“ povedala Valentina Vitolo, obchodná riaditeľka divízie flash produktov pre EMEA v spoločnosti Kingston. „Pamäťové flash karty Canvas sú odolné, majú veľkú kapacitu a vysoké rýchlosti prenosu dát.“

Pamäťové flash karty Canvas majú doživotnú záruku a vyznačujú sa vyhlásenou spoľahlivosťou značky Kingston. Samozrejmosťou je aj bezplatná technická podpora. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.kingston.com.

 1 Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti na použitom hardware a konfigurácii zariadení.
2      Časť z uvedených kapacít na pamäťových zariadeniach typu flash je využitá na formátovanie a ďalšie funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie dát. V dôsledku toho je skutočná kapacita dostupná na ukladanie dát nižšia, než je uvedené na produktoch. Podrobnejšie informácie nájdete v Sprievodcovi pre flash pamäte spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

Značky: