Kingston Digital predstavuje novú čítačku pamäťových kariet microSD s rozhraním USB typu C

0

Kingston Digital Europe Co LLP, vyrábajúca produkty typu flash ako dcérska spoločnosť Kingston Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, dnes oznámila uvedenie novej čítačky pamäťových kariet MobileLite Duo 3C.

Táto čítačka kariet microSD má dvojaké rozhranie, aby mohla fungovať ako s portami USB typu A, tak aj typu C, aj keď bola primárne vyvinutá pre zariadenia s rozhraním USB typu C.

Čítačka pamäťových kariet MobileLite Duo 3C spĺňa špecifikácie USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) a ponúka vysoké rýchlosti prenosu dát pre rýchly presun alebo ukladanie videí, fotografií a iných objemných súborov. Vie čítať karty s formátmi microSD/SDHC/SDXC, UHS-I a podporuje moderné karty s najvyššími rýchlosťami. Čítačka MobileLite Duo 3C je malá, má kovové puzdro a ľahko sa vojde do batohu, kabelky alebo vrecka, takže môže byť vždy po ruke.

„MobileLite Duo 3C je všestranná čítačka pamäťových kariet pre nové aj staršie zariadenia, pretože vie pracovať rozhraním USB typu C aj typu A,“ povedala Valentina Vitolo, riaditeľka divízie zariadení typu flash v spoločnosti Kingston. „Rozhranie USB typu C získava stále väčšiu popularitu a naša nová čítačka je ideálna pre osobné aj profesionálne použitie. Teraz ju vďaka odolnému a ľahkému prevedeniu môžete mať so sebou všade, kde ju práve budete potrebovať.“

Čítačka pamäťových kariet MobileLite Duo 3C má dvojročnú záruku, bezplatnú technickú podporu a vyznačuje sa vyhlásenou spoľahlivosťou značky Kingston.

Vlastnosti a technické údaje čítačky pamäťových kariet Kingston MobileLite Duo 3C:

  • Dvojaké rozhranie: Funguje v spojení so staršími i novými zariadeniami vďaka rozhraniam USB-A a USB-C
  • Kompaktné prevedenie: Ľahké riešenie pre ukladanie dát, ktoré ľahko strčíte do vrecka alebo hodíte do batohu.
  • Odolnosť – spoľahlivé prenášanie: Vďaka kovovému puzdru môžete mať čítačku všade so sebou.
  • Podpora rozhrania USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0): Fotografie a videá stiahnete rýchlo a o to rýchlejšie ich môžete zdieľať online.
  • Rozmery: 43 × 18 × 11 mm
  • Podporované formáty pamäťových kariet: microSD/microSDHC, UHS-I/microSDXC UHS-I
  • Prevádzkové teploty: 0°C až 60°C
  • Teplota pre skladovanie: -20°C až 70°C
  • Záruka: dvojročná záruka s bezplatnou technickou podporou
Operačný systém USB 2.0USB 3.0/USB 3.1
Windows 10, 8.1, 8, 7 (SP1)AnoAno
Mac OS (v.10.9.x +)AnoAno
Linux (v. 2.6x +)AnoAno
ChromeAnoAno

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár