Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

NVMe PCIe 4.0 disky novej generácie. Úplne nový externý disk USB 3.2 Gen 2 SSD

Kingston Digital Europe Co LLP zverejnil svoj plán uvedenia nových produktov NVMe SSD. Aj napriek nutnosti prispôsobiť sa novému formátu tejto akcie tu Kingston predstavil svoje špičkové SSD disky tak, aby si ich návštevníci mohli prezrieť aspoň virtuálne.

Spoločnosť Kingston je s novými diskami U.2 NVMe pre klientske zariadenia i dátové centrá pripravená obhájiť aj v tomto roku svoju vedúcu pozíciu na trhu SSD. Nová ponuka zahŕňa ich prvé disky PCIe NVMe Gen 4.0 SSD a tiež externý disk USB 3.2 SSD:

  • Ghost Tree: pripravovaný vysoko výkonný PCIe Gen 4.0 SSD disk s 8-kanálovým radičom je ideálny pre tvorcov obsahu a náročných používateľov. Pod kódovým označením Ghost Tree bude ponúkať kapacitu 1 až 4 TB a pri maximálnom využití rozhrania PCIe Gen 4.0 ×4 dosahovať rýchlosťou čítania a zápisu až 7 000 MB/s.
  • Rad NV: najnovší PCIe Gen 3.0 ×4 SSD disk s kapacitou až 2 TB je ideálnou základnou jednotkou pre používateľov, ktorí chcú začať využívať výhody rozhrania NVMe.
  • XS2000: úplne nový externý disk USB 3.2 Gen 2 ×2 s kapacitou 500 GB až 2 TB je perfektné prídavné úložisko fotografií, videí a ďalších súborov. Rozhranie USB Type-C umožňuje super rýchle dátové prenosy až 2 500 MB/s.
  • DC1500M: Data Center 1500M je vylepšením modelu DC1000M, ktorý pridáva podporu používania viacerých menných priestorov. Tento disk U.2 NVMe SSD je určený pre širokú škálu dátovo náročných úloh, vrátane cloud computingu, webhostingu a virtuálnych infraštruktúr.

„Prechod veľtrhu CES do on-line prostredia nám teraz dáva väčšiu príležitosť spojiť sa s novými aj existujúcimi technologickými komunitami na celom svete,“ povedal Tony Hollingsbee, obchodný riaditeľ pre SSD, Kingston EMEA. „CES je najlepšia príležitosť podeliť sa o novinky od spoločnosti Kingston, a sme veľmi radi, že môžeme tento rok uviesť na trh naše prvé disky NVMe Gen 4.0 SSD a tiež externý disk. Pokiaľ ide o disky NVMe, budeme mať pokryté všetky zákaznícke segmenty od bežných používateľov, cez firmy, až po dátové centrá.“

Značky: