Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Po minuloročných oslavách 25. výročia hry Solitaire na systéme Windows s radosťou oslavujeme ďalší míľnik tejto populárnej kartovej hry. Microsoft Solitaire Collection, kolekcia hier Solitaire, ktorú poznáte a máte radi na systémoch Windows 8, Windows 10 a mobilných zariadeniach, prekročila 100 miliónov unikátnych používateľov.

Mnohým hra Solitaire otvorila dvere k hraniu na PC s Windows a väčšina má príjemné spomienky na obrazovku so skákajúcimi kartami po víťazstve. Microsoft Solitaire Collection pokračuje v odkaze piatimi najlepšími hrami Solitaire (Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid a Tripeaks) v jednej aplikácii spolu s novými výzvami Daily Challenges, Star Club a achievementami na Xbox Live. Microsoft Solitaire Collection sa podarilo prilákať 100 miliónov hráčov vďaka svojej dostupnosti a zábavným funkciám, kvôli ktorým sa hráči k hre vracajú deň čo deň.

Tento obrovský míľnik si pripomenieme niekoľkými zábavnými faktami, ktoré by ste mali o Microsoft Solitaire Collection vedieť:

–          Aj po 25 rokoch je Solitaire jednou z najhrávanejších hier všetkých čias na systémoch Windows.

–          V Microsoft Solitaire Collection sa priemerne denne odohrá 55 miliónov hier, čo je približne 20 miliárd hier ročne, 2,29 miliónov každú hodinu a 38 194 každú minútu.

–          Od pridania podpory Xbox Live vo verziách Microsoft Solitaire Collection pre systémy Windows 10 a 8 získali hráči achievementy v celkovej hodnote 1,3 miliardy bodov.

A už túto jeseň predstavíme ďalšie novinky pre hráčov Microsoft Solitaire Collection:

Microsoft Solitaire Collection prichádza na iOS a Android

Už čoskoro budú mať hráči viac možností, kde si zahrať svoju obľúbenú kartovú hru – Microsoft Solitaire Collection už túto jeseň príde na zariadenia s iOS a Android. S integráciou Xbox Live a podporou hrania naprieč platformami môžete pokračovať v hre, získavať mince v Denných výzvach (Daily Challenge) a achievementy už aj v pohybe.

Do Microsoft Solitaire Collection pre Windows 10 prichádzajú Udalosti

Túto jeseň uvedieme do hry Microsoft Solitaire Collection pre Windows 10 nový herný režim s názvom Udalosti (Events). Ak ste snívali o tom, že hraním Solitaire vyhráte množstvo ocenení a budete si porovnávať výsledky s priateľmi a komunitou, teraz sa vám to splní. S Udalosťami môžete hrať obľúbené hry a začať budovať svoju reputáciu v Solitaire.

Značky: