Skutočne bezdrôtové a za výbornú cenu.

Ide o druhú generáciu, ktorej zlepšením je hlavne dlhší čas na jedno nabitie. Teraz vydržia 6 hodín prehrávania hudby a nabíjacia škatuľka ich nabije celkovo 5×. Vďaka tomu si nemusíte robiť starosti s nabíjaním a je to praktické. V častých prípadoch sa totiž stane, že slúchadlá vložíte do škatuľky, no neuvedomíte si, že sa nenabíjajú. Energie budete mať dostatok.

Druhým prvkom, ktorý určite oceníte, sú rozmery. Výrobca ich ešte zmenšil a takmer ich vložíte celé do ucha. Nebude vám vytŕčať veľký kus plastu a dá sa s nimi aj ležať na uchu.

Hoci hranatejší tvar už v takejto polohe budete cítiť. Puzdro je takisto veľmi malé a dá sa nosiť vo vrecku bez toho, aby vám zavadzalo. Nabíjate ho cez USB-C alebo bezdrôtovo.

Odolajú spoteniu alebo jemnému dažďu. Tým, že veľmi dobre držia v uchu, budete ich môcť používať aj pri športe. V balení sú tri veľkosti nadstavcov.

Na ovládanie majú tlačidlá. Toto je dobrá alternatíva, komu dotykové ovládanie prekáža. Môžete ho využívať na hovory alebo pohyb medzi skladbami podľa počtu stlačení. Podporujú kodek AAC a spojíte ich cez Bluetooth 5.0. To je inak veľmi jednoduché a stačí ich len vybrať z puzdra, žiadne zložité nastavovanie.

Hrajú dobre a detailne, úpravou ekvalizéra si môžete ešte viac zintenzívniť basový zážitok.

Cena: 49,90 eur

Prečítajte si aj:

Lamax Sounder2: 360° zvuk a odolnosť voči vode

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.