Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Lenovo™ predstavila na Infocomm® 2022 v Las Vegas úplne nový ThinkSmart™ One, inteligentný panel na spoluprácu. Je navrhnutý pre malé až stredné konferenčné miestnosti alebo vyhradené priestory na prácu z domu. ThinkSmart One all-in-one (AIO) panel je prvým zariadením na svete s operačným systémom Windows 10 IoT Enterprise. Poháňa ho vstavaný procesor Intel® Core™ 11. generácie s technológiou vPro®. Podporuje známe aplikácie pre videokonferencie, akými sú Microsoft Teams Rooms alebo Zoom Rooms2. Disponuje ôsmimi mikrofónmi s potlačením ozveny a šumu, 15 wattovými stereo reproduktormi a integrovanou kamerou s vysokým rozlíšením so širokým zorným poľom. Vďaka tomu ThinkSmart One ponúka výnimočný audiovizuálny zážitok.

Okrem ľahkej inštalácie, správy a centrálneho prispôsobenia prostredníctvom ThinkSmart Manager3, ponúka ThinkSmart vylepšenú úroveň zabezpečenia s Intel vPro security a operačným systémom Windows 10 IoT Enterprise. Panel AIO tiež obsahuje rovnaký 10,1-palcový dotykový displej ThinkSmart Controller, aký je dodávaný s našimi súpravami Core room kits pre jednoduché a ľahké ovládanie stretnutí.

ThinkSmart One je cielene navrhnutý s ohľadom na rastúci trend hybridných konferenčných miestností, zatiaľ čo tradičné kancelárie sa transformujú na dynamickejšie a kooperatívnejšie biznis centrá. Rozširuje tak platformy spoločnosti Lenovo pre videokonferencie a spoluprácu, ktoré zohrávajú rozhodujúcu úlohu v podpore produktivity a angažovanosti zamestnancov.

ThinkSmart One zhrnutie:

  • Výnimočný a flexibilný zážitok zo zariadenia all-in-one, ktorý zahŕňa audiovizuálne a výpočtové zariadenie zabudované do panelu, možnosť montáže na stenu a ľahko použiteľný samostatný ovládač s dotykovou obrazovkou.
  • Inovatívny a škálovateľný prostredníctvom viacerých vstupných a výstupných portov vrátane HDMI a USB, ako aj 2 x RJ45, z ktorých jeden je vybavený napájaním cez Ethernet (PoE) pre väčšiu flexibilitu.
  • Pohlcujúci audiovizuálny systém, ktorý obsahuje osem mikrofónov so 180-stupňovým pokrytím, FHD kameru so 100-stupňovým horizontálnym zorným poľom a stereo reproduktory s použiteľným dosahom viac ako osem metrov.
  • Jednoduchá správa prostredníctvom priloženého ovládača alebo vzdialená správa prostredníctvom ThinkSmart Manager.

Softvér a služby s pridanou hodnotou
Rovnako ako všetky produkty Lenovo ThinkSmart pre konferenčné miestnosti, aj ThinkSmart One sa štandardne dodáva s trojročnou prémiovou podporou Premier Support4, ktorá poskytuje prístup k skúseným technikom 24 hodín denne, 365 dní v roku. Zahŕňa tiež jeden rok softvéru a služieb Lenovo s pridanou hodnotou:

  • Profesionálne ThinkSmart služby5: Prvý rok údržby pomôže IT oddeleniam nastaviť každú súpravu, nakonfigurovať a integrovať ju do existujúcich zjednotených komunikačných platforiem; a zahŕňa jednoročnú obnoviteľnú zmluvu o údržbe, ktorá v prípade potreby zahŕňa aj možnosť premiestnenia do novej konferenčnej miestnosti.
  • ThinkSmart manager premium2 je softvérový balík spoločnosti Lenovo na správu spolupráce. Udržiavanie efektívnej spolupráce znamená, že zariadenie musí byť vždy zapnuté, vždy pripojené a ľahko použiteľné. ThinkSmart Manager Premium pomáha IT oddeleniam konfigurovať, ovládať a spravovať celé portfólio riešení ThinkSmart z jediného intuitívneho rozhrania.

„Riešenie výziev v oblasti hybridnej spolupráce nie je len záležitosťou jasnejšieho videnia či počutia. Technológia musí priniesť prirodzenejšie osobné skúsenosti do virtuálnych stretnutí a poskytnúť túto skúsenosť rovnako pre všetkých účastníkov,“ povedal Shannon MacKay, generálny riaditeľ Worldwide Smart Collaboration Business, Lenovo. „ThinkSmart One poskytuje druh inteligentnej spolupráce, ktorá poháňa inovácie prostredníctvom technológie, ktorá je všadeprítomná, spravodlivá a bezproblémová.“

Viac informácií o riešeniach Lenovo ThinkSmart nájdete na: www.lenovo.com/thinksmart

Ceny a dostupnosť6

  • ThinkSmart One bude dostupný na slovenskom trhu v októbri 2022 v cene od 2599 EUR.

Značky: