Spoločnosť prezentovala na výstave IFA viacero noviniek.

LG počas IFA ukázalo aj vylepšený duálny displej na telefóne G8x. Týmto spôsobom reaguje na vlnu skladateľných zariadení od Samsungu a Huawei.

Novinka má hrúbku 15 milimetrov a váži 134 gramov. Rozširujúci displej je OLED full HD 19, 5 :9 dá sa otočiť o plných 360 stupňov. Displej má tiež monochromatickú rozširujúcu obrazovku s uhlopriečkou 2,1-palca v hornej časti, ktorá pri zatvorení puzdra zobrazuje čas, dátum, kapacitu batérie, upozornenia a ďalšie informácie 

Údaje sa medzi oboma časťami prenášajú bezdrôtovo a je to aj reálna cesta ako používať telefón zo skladacím displejom. 

Nový dual screen displej sa zhoduje s hlavným displejom G8x a to sa týka teploty farieb a odtieňov. cena a dostupnosť tohto zariadenia na slovenskom trhu nie je zatiaľ známa.

LG Dual Screen

  • Displej: 6.4-palcový 19.5:9 FullHD + OLED FullVision (2340 ×  1080 / 403 ppi)
  • Sekundárny displej: 2.1-palcový monochromatický
  • Rozmery: 165,96 ×84,63 × 14,99 mm
  • Hmotnosť: 134 g
  • Prepojenie: USB
  • Mechanizmus závesu: 360-stupňový
  • Farba: Aurora Black

Pozrite si novinky od LG v našom videu priamo z výstavy IFA:

Pri skladacích displejoch sa zastavíme aj v druhej časti videa. Spoločnosť LG prezentovala svoj zrolovateľný displej, ktorý sme mohli vidieť už počas výstavy CES v Las Vegas. Vyzerá to tak, že spoločnosť má naozaj vynikajúci spôsob ako spoľahlivo zrolovať aj veľký displej. 

LG Styler je zariadenie, ktoré dokáže ošetrovať ošatenie, ale nie je to žehlička. Je to v podstate osviežovač ošatenia, ktorý pomocou prúdu vzduchu dokáže osviežiť odev.

Pivárnička LG Home Brew dokáže pomocou trojice kapsúl pripraviť lahodné pivo, na ktoré si musíme počkať 7 dní, pokým prejde príprava a kvasenie. Všetko je samozrejme možné kontrolovať pomocou mobilnej aplikácie. Pomocou nej si aj vyberiete, aký typ piva si chcete vyrobiť. V ponuke nechýba ani pivo plzenského typu.

Prečítajte si aj:

Philips Momentum 558M1RY je herný monitor, ktorý nahradí aj televízor. Pozrite si ho vo videu (VIDEO TOUCHIT)

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.