Philips Momentum 558M1RY je herný monitor, ktorý nahradí aj televízor. Pozrite si ho vo videu (VIDEO TOUCHIT)

0

Na výstave IFA v Berlíne sme sa zamerali na najnovšie trendy v monitoroch.

Spoločnosť Philips vystavovala na veľtrhu IFA 2019 svoje najnovšie monitory. Zaujali nás predovšetkým novinky Momentum 558M1RY a 328M1R, ktoré sú určené pre konzolových hráčov.

Herné monitory sú k dispozícii vo veľkostiach 55 a 32 palcov a ponúkajú 4K displej s frekvenciou 120 Hz. Nechýba technológia Adaptive Sync, 3 ms odozva a podsvietenie po troch stranách. 55-palcový model obsahuje aj soundbar Bowers & Wilkins.

Vľavo Philips Momentum 558M1RY, vpravo 328M1R

Je zrejmé, že 55-palcový model nahradí aj televízor a aj s týmto cieľom ho Philips uvádza na trh. V porovnaní s televízorom ponúka monitor oveľa nižšiu odozvu, čo ocenia nielen hráči konzolových hier. Momentum 558M1RY bude v predaji za 1399 eur, 328M1R má cenu 599 eur.

Philips tiež ukazoval nový 43,4-palcový monitor Philips 439P9H s pomerom strán 32:10, ktorý nahradí dvojicu monitorov alebo nové monitory so zabudovanou dokovacou stanicou, ktorá umožňuje prepojenie cez USB-C, USB-A a tiež aj napájanie cez DC.

Pozrite si všetky monitory v našom videu priamo z výstavy IFA:

Prečítajte si aj:

Aké sú najnovšie trendy v monitoroch?

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>