Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hyundai Motor Slovakia získal prestížne ocenenie Cena verejnosti v kategórii Automobily v 8. ročníku súťaže Hermes Komunikátor roka 2021.

Ocenenie pre automobilku, ktorá najlepšie komunikuje so zákazníkmi, získal na základe hlasovania verejnosti už tretí raz za sebou, keď sa komunikačným šampiónom stal aj v rokoch 2019 a 2020.

Cenu verejnosti vnímam ako jedno z najhodnotnejších ocenení, ktoré môžeme ako značka získať, pretože je výsledkom aktívne vyjadreného názoru ľudí. Toto víťazstvo je pre nás veľmi povzbudzujúce o to viac, že v hlasovaní verejnosti o najlepšie komunikujúcu automobilku sme zvíťazili už tretí rok po sebe. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí nám svojím hlasom vyjadrili podporu a priazeň,“ hovorí Marek Kopča, marketingový a PR riaditeľ Hyundai Slovensko.

Kvalitu komunikácie značky Hyundai na Slovensku potvrdili v súťaži Hermes 2021 aj výsledky kvantitatívneho prieskumu od agentúry MEDIAN SK, v ktorom Hyundai obsadil skvelé 3. miesto. 

Hermes Komunikátor roka je jediné ocenenie v Slovenskej republike pre inštitúcie, ktoré najlepšie komunikujú so zákazníkmi.  

Značky: