Magio GO prichádza na inteligentné televízory: Stiahnite si aplikáciu pre modely značky Samsung

24

Čoskoro bude k dispozícii aplikácia pre Android TV.

Slovak Telekom pred necelými dvoma týždňami v tichosti vynovil svoju službu Magio GO. Prešiel na novú platformu a táto zmena sa prejavila v dizajne a funkcionalite mobilných aplikácií pre iOS a Android a taktiež aj vo webovom prehliadači tejto služby. Dalo sa teda očakávať, že čoskoro pribudne aj podpora inteligentných televízorov.

Stalo sa tak a od 12. novembra 2019 je k dispozícii oficiálna aplikácia Magio GO pre televízory značky Samsung. Táto aplikácia je navrhnutá pre platformu Tizen 3.0, ktorá prišla na trh v roku 2017. Pokiaľ teda máte inteligentný televízor od Samsungu v modelovom rade 2017 a novšom, aplikáciu Magio GO by ste mali nájsť v obchode s aplikáciami.

Magio GO pre televízory značky Samsung ponúka prehľadné a moderné používateľské rozhranie a jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača. Vystačíte si so smerovým krížom, tlačidlom pre potvrdenie voľby a tlačidlom na prepínanie TV kanálov.

Aplikácia umožňuje jednoduché pretáčanie, rýchly skok na začiatok relácie a okrem živého TV vysielania ponúka aj prehľadný TV program a 7-dňový TV archív. Nechýba ani vyhľadávanie, možnosť spravovať a sledovať televízne nahrávky či videopožičovňa.

Magio GO pre Samsung TV

Čoskoro aj pre Android TV

Telekom zatiaľ oficiálne nekomunikoval vylepšenia v službe Magio GO. V piatok sa však uskutoční stretnutie s novinármi a práve tu by mal operátor oznámiť novinky a plány do blízkej budúcnosti.

Čoskoro by mala tiež pribudnúť aplikácia pre zariadenia so systémom Android TVaplikácia Magio GO v Obchode Play totiž hlási, že je kompatibilná aj so zariadeniami s touto platformou. V minulosti tomu tak nebolo.

O všetkých dôležitých informáciách vás budeme v piatok doobeda informovať na našom webe touchit.sk.

Magio GO pre Android TV

Obchod Play hlási, že aplikácia Magio GO je už kompatibilná aj s Android TV zariadeniami

Prečítajte si aj:

Slovak Telekom prekvapil: Kompletne vynovil mobilnú aplikáciu a webovú verziu služby Magio GO (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

24 komentárov

  1. Miroslav Petrovič on

    Na Android TV sa už zjavila Magio GO v Obchode Play ale zatiaľ inštaluje len verziu 1.2.0 – tá je uvedená aj v popise. Snímky obrazovky sú už ale z vyššej verzie. Ostáva už len čakať.

  2. dobrý deň, chcem sa spýtať či aplikacia bude dostupná aj pre smart TV LG ??? prosím o doplnenie informácie ďakujem pekne.

  3. Dobry den,
    zaujimalo by ma ako je to so Samsung TV z predchadzajucich rokov (Tizen1.0 Tizen 2.0)
    Tieto modeli aplikaciu pre TV nedostanu?

  4. Zaujímalo by ma kedy bude podpora pre Xiaomi box S. V obchode sa da stiahnut appka Magio Go. Ale pri spusteni neide connect. Aj ked sa podpora od telekomu vyjadrila ze nevylucuju podporu pre Xiaomi box s, bol by som rad keby to poriesili co najskor.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>