Magio GO prichádza na inteligentné televízory: Stiahnite si aplikáciu pre modely značky Samsung

19

Čoskoro bude k dispozícii aplikácia pre Android TV.

Slovak Telekom pred necelými dvoma týždňami v tichosti vynovil svoju službu Magio GO. Prešiel na novú platformu a táto zmena sa prejavila v dizajne a funkcionalite mobilných aplikácií pre iOS a Android a taktiež aj vo webovom prehliadači tejto služby. Dalo sa teda očakávať, že čoskoro pribudne aj podpora inteligentných televízorov.

Stalo sa tak a od 12. novembra 2019 je k dispozícii oficiálna aplikácia Magio GO pre televízory značky Samsung. Táto aplikácia je navrhnutá pre platformu Tizen 3.0, ktorá prišla na trh v roku 2017. Pokiaľ teda máte inteligentný televízor od Samsungu v modelovom rade 2017 a novšom, aplikáciu Magio GO by ste mali nájsť v obchode s aplikáciami.

Magio GO pre televízory značky Samsung ponúka prehľadné a moderné používateľské rozhranie a jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača. Vystačíte si so smerovým krížom, tlačidlom pre potvrdenie voľby a tlačidlom na prepínanie TV kanálov.

Aplikácia umožňuje jednoduché pretáčanie, rýchly skok na začiatok relácie a okrem živého TV vysielania ponúka aj prehľadný TV program a 7-dňový TV archív. Nechýba ani vyhľadávanie, možnosť spravovať a sledovať televízne nahrávky či videopožičovňa.

Magio GO pre Samsung TV

Čoskoro aj pre Android TV

Telekom zatiaľ oficiálne nekomunikoval vylepšenia v službe Magio GO. V piatok sa však uskutoční stretnutie s novinármi a práve tu by mal operátor oznámiť novinky a plány do blízkej budúcnosti.

Čoskoro by mala tiež pribudnúť aplikácia pre zariadenia so systémom Android TVaplikácia Magio GO v Obchode Play totiž hlási, že je kompatibilná aj so zariadeniami s touto platformou. V minulosti tomu tak nebolo.

O všetkých dôležitých informáciách vás budeme v piatok doobeda informovať na našom webe touchit.sk.

Magio GO pre Android TV

Obchod Play hlási, že aplikácia Magio GO je už kompatibilná aj s Android TV zariadeniami

Prečítajte si aj:

Slovak Telekom prekvapil: Kompletne vynovil mobilnú aplikáciu a webovú verziu služby Magio GO (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

19 komentárov

  1. Miroslav Petrovič on

    Na Android TV sa už zjavila Magio GO v Obchode Play ale zatiaľ inštaluje len verziu 1.2.0 – tá je uvedená aj v popise. Snímky obrazovky sú už ale z vyššej verzie. Ostáva už len čakať.

  2. dobrý deň, chcem sa spýtať či aplikacia bude dostupná aj pre smart TV LG ??? prosím o doplnenie informácie ďakujem pekne.

  3. Dobry den,
    zaujimalo by ma ako je to so Samsung TV z predchadzajucich rokov (Tizen1.0 Tizen 2.0)
    Tieto modeli aplikaciu pre TV nedostanu?

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>