Máte problémy s dokumentmi Google? Na vine bude blokovanie reklamy

0

Doteraz sme nezaznamenali žiadne ťažkosti, kde teda nastala chyba?

Podľa portálu Android Police, ktorý sa téme venoval, je teraz problém na strane blokovača reklamy. Konkrétne, ak máte nainštalovaný doplnok AdBlock. Ten spôsobuje nekorektné zobrazenie otvorených dokumentov s službe Dokumenty od Googlu.

K tomuto problémy sa vyjadril aj produktový manažér pre Google Drive na svojom účte na Twitteri.

Podľa tejto správy to znamená, že textový editor ako taký nemá problémy so základnou funkcionalitou. Jediným riešením je teraz pridať túto webovú službu do zoznamu výnimiek. Autori AdBlocku chybu evidujú a priznávajú a budú na nej pracovať.

Ak teda používate túto službu a dokumenty sa otvárajú iba v režime na čítanie, alebo vám preteká text cez okraje „papiera“ či je navrstvený na sebe, je za tým zrejme spomínaný doplnok.

Zdroj: Android Police

Prečítajte si aj:

Fotky Google pre Android získavajú vylepšený video editor

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár