Spoločnosť Microsoft oznámila dostupnosť smartfónu Microsoft Lumia 640 na Slovensku, a to za cenu len 143 eur.

Tento telefón sme si predstavili na výstave MWC v Barcelone

Lumia 640 ponúka ešte lepšiu prácu so zariadením, zvýšenú produktivitu pomocou integrovaného Microsoft Office, OneDrive a rýchlemu 4G pripojeniu. Lumia 640 bude podporovať aktualizáciu na Windows 10, ktorý bude dostupný v priebehu tohto roka.

640

  • Plynulý a rýchly prístup k dôležitým dokumentom alebo spusteniu vašich obľúbených webových stránok, aplikácií a hier vďaka pamäti s veľkosťou 1 GB a štvorjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon.
  • Prezeranie fotiek a sledovanie videí na ostrom 5-palcovom HD displeji.
  • Dlhá výdrž batérie s kapacitou 2500 mAh, teda celodenný výkon a 24 hodín telefonovania.
  • Detailné zábery i pri nízkom osvetlení vďaka 8 MP fotoaparátu s LED bleskom a predinštalovanou Lumia Camera.
  • Stále informovanie o dôležitých udalostiach pomocou funkcie Rýchly prehľad.
  • Najnovšia verzia operačného systému Windows Phone 8.1 a Denim aktualizácia, doplnená o centrum akcií.
  • Aktuálnosť najlepších funkcií, zároveň i budúcnosť výhod služieb Windows 10 dostupného v priebehu roka pomocou pravidelných Windows aktualizácií.

Lumia 640 je na Slovensku dostupná vo voľnom predaji vo farbách: lesklá biela a matná čierna. Objaví sa aj u vybraných operátorov. Lumia 640 je na Slovensku dostupná v prevedení dualSIM (143 eur) a LTE (163 eur).

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Riešenie s väčším displejom a lepším fotoaparátom

Zároveň prichádza aj Lumia 640 XL a to za cenu len 189 eur. Lumia 640 XL umožňuje prezeranie fotiek a sledovanie videí na ostrom 5,7” HD displeji. Poskytuje dlhú výdrž batérie s kapacitou 3000 mAh, teda celodenný výkon a 24 hodín telefonovania. Detailné zábery i pri nízkom osvetlení vďaka 13 MP fotoaparátu s LED bleskom a predinštalovanou Lumia Camera. Lumia 640 XL je na Slovensku dostupná vo voľnom predaji vo farbách: lesklá biela a matná čierna a v prevedení dualSIM (189 eur) a LTE (218 eur).

640XL_2

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.