Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Axis Communications, svetový líder v oblasti inteligentných kamerových systémov, predstavuje novú IP kameru so vstavanými mikrofónmi AXIS M3077-PLVE. Jedná sa o kompaktnú a cenovo dostupnú pevnú kopulovitú kameru vhodnú aj pre vonkajšie inštalácie, ktorá poskytuje ostrý 360° panoramatický prehľad bez slepých miest a môže slúžiť aj na analýzu videa a zvuku.

6MP mini kopula AXIS M3077-PLVE je pripravená aj pre inštalácie do exteriéru. Ponúka výnimočný obraz aj záznam zvuku a je preto vhodná pre širokú škálu dohľadových scenárov, vrátane analýzy videa i zvukov.

AXIS M3077-PLVE je cenovo dostupná malá kopulovitá kamera s rozlíšením 6MP, ktorá výborne zvláda aj náročné svetelné podmienky. Hodí sa pre inštalácie v interiéri aj exteriéri a s technológiou Axis Forensic WDR sníma kvalitný obraz i v scénach obsahujúcich zároveň tmavé a aj príliš svetlé plochy. Disponuje tiež technológiou Axis Lightfinder, ktorá pomáha so svetelnou citlivosťou a jasnými farbami i pri osvetlení s veľmi nízkou intenzitou a funkciou Axis OptimizedIR pre dohľad v úplnej tme až do vzdialenosti 20 m. Kamera tiež s dvomi zabudovanými mikrofónmi umožňuje audio dohľad a detekciu zvukov.

Kamera AXIS M3077-PLE je navrhnutá pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Dodáva sa už zaostrená, takže nie je nutné ručné doostrenie. Dokáže sprostredkovať špičkový záber v panoramatickom rozsahu 180° alebo 360° bez akýchkoľvek slepých miest či mŕtvych uhlov. Pomocou funkcie digitálneho PTZ možno záber digitálne otáčať alebo priblížiť. Kamera navyše dokáže v reálnom čase priamo streamovať aj niekoľko záberov naraz s korekciou perspektívy obrazu (dewarpovaných) – napríklad panorámy, štvorce, zábery rohov alebo vertikálne (koridory).

Medzi najdôležitejšie charakteristiky AXIS M3077-PLVE patria:

  • Dokonalý prehľad 180° a 360°
  • Lightfinder, Forensic WDR a OptimizedIR
  • Digitálny PTZ a dewarpovaný obraz
  • Dva vstavané mikrofóny
  • Pokročilé funkcie zabezpečenia

Značky: