Mobilné telefóny Lenovo sa vracajú na slovenský trh

0

Približne po roku sa na slovenský a český trh vracajú mobilné telefóny značky Lenovo. Z dôvodu zmeny štruktúry firmy značka na čas opustila segment mobilných telefónov v oboch krajinách. Teraz na trh prichádza so sľubným portfóliom.

,,Mobilné telefóny Lenovo boli medzi zákazníkmi obľúbené a v našej predajnej sieti sa predávali veľmi dobre. Preto vítame, že výrobca teraz predstavil nové portfólio. Veríme, že naviaže na predchádzajúce kvalitné modely a budú na celom slovenskom trhu úspešné,“ povedal Tomáš Račák, produktový manažér značky DATART. Zákazníci majú možnosť kúpiť základný model Lenovo K9 za 119 eur a časom na trhu pribudnú ďalšie modely. V sieti DATART je prvý model dostupný od druhej polovice júla a svojou výbavou a cenou má konkurovať modelom Honor 8S alebo Xiaomi Redmi 7A.

Mobilné telefóny sú v sieti DATART dlhodobo najžiadanejším sortimentom. Ich predaje na Slovensku vzrástli medziročne o 30 percent. Medzi zákazníkmi sú najobľúbenejšie značky Samsung, Apple, Huawei, Honor a Xiaomi.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár