motorola čoskoro predstaví ďalší smartfón: one hyper príde s pop-up fotoaparátom a hlavným 64 Mpx snímačom

0

Motorola one hyper bude predstavená 3. decembra v Brazílii.

Upútavka zverejnená pred touto udalosťou jasne zobrazuje vyskakovaciu selfie kameru, čomu zodpovedá iba jedno zariadenie, ktoré by mohla motorola tentokrát predstaviť.

O tomto smartfóne sme spoznali pomerne veľa kľúčových informácií už minulý mesiac. Vo vyskakovacom mechanizme bude umiestnený 32 Mpx snímač, čo je presne polovičné rozlíšenie hlavného senzora. Hlavný snímač dostane rozlíšenie 64 Mpx a moto one hyper tak bude prvým smartfónom značky, ktoré dostane fotoaparát s tak vysokým rozlíšením. Sekundárny fotoaparát príde s už menej zaujímavým rozlíšením – 8 Mpx (senzor na meranie hĺbky).

Motorola one hyper bude svojou ďalšou výbavou spadať do strednej triedy. Zariadenie bude mať osadený 6,4-palcový IPS LCD displej s rozlíšením FullHD+. Vo vnútri smartfónu nájdeme čipovú sadu Snapdragon 675 so 4 GB pamäte RAM a 128 GB úložným priestorom.

Na záver zostáva odhaliť iba cenu. Vzhľadom na špecifikácie očakávame, že tá sa bude pohybovať niekde medzi smartfónmi moto one vision a one zoom.

Zdroj: IndiaShopps

Titulný obrázok: Mashable India

Prečítajte si aj:

motorola one zoom: Cenový tip na smartfón s 3× zoomom

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>