Motorola rozposiela pozvánky na 19. apríla. Predstaví novú sériu Moto G6?
Spoločnosť Motorola začala rozposielať pozvánky na pripravovanú akciu k predstaveniu série Moto G6, ktoré sa bude konať 19. apríla v Brazílii, v meste Sao Paulo.
Z pozvánky nie je úplne jasné, že či sa bude jednať o celosvetové predstavenie novej série G6, alebo či pôjde len o takú malú predpremiéru pre fanúšikov z Brazílie. Podľa naplánovania akcie je ale vysoko pravdepodobné, že v tento deň sa nám predstaví celá nová séria Moto G6 v celej svojej kráse.zdroj: phonearenahttps://touchit.sk/motorola-razr-2018-slavne-vecko-v-novom-kabate/156900
Podobné články
2. júna 2026
4m
Aký smartfón kúpiť do 400 eur? (JÚN 2026)
2. mája 2026
2m
Motorola Edge 70 Pro kombinuje dôraz na dizajn a bohatú výbavu
17. apríla 2026
2m
