Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť MSI predstavuje prvú AMD základnú dosku 970A SLI Krait Edition s USB 3.1. Štýlová čiernobiela doska ponúka dva porty USB 3.1 typu A, ktorý je spätne kompatibilný s USB 3.0 a USB 2.0, spoľahlivú a rýchlu gigabitovú sieť a podporu Nvidia SLI a AMD CrossFire na zapojenie viac grafických kariet.

Špičkové komponenty triedy Military Class 4 zaručujú dokonalou stabilitu vďaka starostlivo vybraným a testovaným súčiastkam a materiálom. Doska MSI 970A SLI Krait Edition je určená pre fanúšikov AMD, ktorí sa chcú odlíšiť v dizajne a chcú mať tie najlepšie špecifikácie, funkcie a výkon.

USB 3.1 je rýchlejší

USB 3.1 umožňuje dosahovat přenosové rychlosti až 10 Gb/s, což je 2x rychlejší přenos dat než USB 3.0 a 20x rychlejší než USB 2.0. USB 3.1 je dokonce rychlejší než běžné připojení přes SATAIII

MSIKreit-USB

Optimalizované pre viacero grafických kariet

Deska MSI 970A SLI Krait Edition podporuje zapojení více grafických karet pomocí Nvidia SLI nebo AMD CrossFire. Díky dobrému rozložení slotů nabízí dostatek prostoru pro optimální proudění vzduchu a ideální chlazení i při vysokém herním nasazení.

MSIKreit-GPU

Krajta zaútočila na AMD

Základní deska MSI 970A SLI Krait Edition je určena všem příznivcům platformy AMD, kteří chtějí něco neobvyklého a nabitého funkcemi. Navazuje na černobílou pokrevní linii edice MSI Krait s ještě působivějším a masivním vzhledem. Nabízí více funkcí, podporu USB 3.1, zapojení více grafik a svým vzhledem MSI 970A SLI Krait Edition skvěle doplňuje tuto speciální designovou edici.

MSIKreit-Dizajn

Značky: