Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ako sa robia svetoznáme roboty na Orave? Ako sa z malej agentúry stal líder v sektore cestovného ruchu? Aj o tom budú hovoriť líderky a lídri slovenského biznisu na druhom ročníku inšpiratívnej konferencie Shape Your Vision.

Po minuloročnej vypredanej premiére bude aj tohtoročný október patriť konferencii Shape Your Vision. Špičky slovenského podnikateľského sektora v stredu 4. októbra v Jurkovičovej teplárni v Bratislave opäť predstavia svoje vízie do budúcnosti.

Cieľom konferencie je inšpirovať podnikateľky a podnikateľov vďaka úspešným príbehom elity slovenského inovatívneho biznisu. Hostia sa tiež môžu tešiť na najaktuálnejšie trendy a moderné stratégie riadenia v stabilnej a prosperujúcej firme.

Druhý ročník konferencie bude nabitý tými najzvučnejšími menami slovenského inovatívneho biznisu. Na konferencii vystúpia Artur Gevorkyan, majoritný vlastník a zakladateľ GEVORKYAN, a.s., zakladateľ oravskej spoločnosti MTS a nositeľ ocenenia Podnikateľ roka Juraj Habovštiak, ktorá produkuje celosvetovo známe hi-tech roboty, ale venuje sa aj automatizácii výroby či inteligentným systémom pre energetiku. Pozvanie prijal aj František Simančík, člen Predsedníctva SAV, ktorý vedie aplikačné centrum SAV na výskum ľahkých kovov.

V diskusnom paneli sa predstavia Matej Krajčík, ktorý priblíži svoju životnú anabázu od úspešného futbalistu až do manažmentu firmy 101 Drogerie, Táňa Ondrejková, CEO známej slovenskej cestovnej agentúry Pelikán, z ktorej sa stala úspešná medzinárodná firma pôsobiaca v šiestich krajinách, Michal Meško, CEO, väčšinový majiteľ a zakladateľ známeho predajcu kníh Martinus a Pavol Kubán, zakladateľ a líder skupiny firiem SCR.

„Po úspechu pilotného ročníka sme nad organizáciou tohtoročnej konferencie neváhali ani minútu. Na Slovensku totiž máme kopec šikovných podnikateliek a podnikateľov, ktorí slúžia ako obrovská inšpirácia pre všetkých. Sú dôkazom, že aj v malej krajine môžu vyrásť veľkí ľudia, od ktorých sa môže učiť celý svet. Preto som rád, že aj tento rok naše pozvanie prijali zvučné mená slovenského inovatívneho biznisu,“ hovorí Pavol Kubán, CEO a spoluzakladateľ SCR group, ktorá podujatie organizuje.

Súčasťou Shape Your Vision bude networking so všetkými účastníkmi podujatia. Konferenciou bude sprevádzať moderátor Marek „Polo“ Polomský a po skončení oficiálneho programu sa hostia môžu tešiť na vystúpenie hudobného tria Swingin‘ Gentlemen.

Mediálnymi partnermi podujatia sú Hospodárske novinytelevízia TA3. 

Značky: