Po tom, ako sa projektor objavil v tablete Yoga 2 Pro, Lenovo si overilo záujem o takéto príslušenstvo určené na zobrazovanie obrazu. Lenovo Pocket Projector poteší milovníkov médií, ktorí si chcú prezentovať obraz vo veľkej uhlopriečke. Je to oveľa zaujímavejšie aj pre zdieľanie zážitkov.

Lenovo-Pocket-Projector_Black_-Light-Stream

Projektor jednoducho zacvaknete na Android zariadenie a filmy, fotky i obchodné prezentácie sa dajú premietať vo veľkosti až do 110 palcov pri stlmenom svetle. Pocket Projector používa 50 lumenový svetelný zdroj a automaticky upravuje skreslenie. Inštalácia tohto zariadenia vám zaberie len pár sekúnd a obsah zo smartfónu môžete premietať bezdrôtovo cez DLNA alebo Miracast. Ak chcete premietať bez káblov, celý film si pozriete  na jedno nabitie. Batéria má výdrž viac ako dve hodiny. Projektor obsahuje pamäťový priestor 32 GB úložiska na microSD. Pritom sa zmestí takmer do každého vrecka. Jeho cena je 249 Eur.

Lenovo-Pocket-Projector_White_-Twist Lenovo-Pocket-Projector_White_-Light-Stream

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.