Na Slovensku sú dostupné tri nové moduly Moto Mods. Nechýba 360-stupňová kamera

0

Moto Mods sú užitočné doplnky k smartfónom radu Moto Z, ktorými rozšírite možnosti ich využitia v priebehu sekundy.

Vďaka magnetu sa moduly okamžite stanú súčasťou vášho telefónu. Zachcelo sa vám 360° kamery alebo preferujete dlhšiu výdrž batérie na cestách? Potrebujete hlasný reproduktor, prípadne hernú konzolu na párty? Je len na vás, aký doplnkový modul si vyberiete.

Od dnešného dňa pribudli v ponuke aj u nás na Slovensku ďalšie tri druhy Moto Mods:

1. Fotoaparát Moto 360

Modul okamžite premení váš smartfón na plnohodnotnú kameru, vďaka ktorej zachytíte všetko jediným stlačením tlačidla. Dokáže snímať vysokokvalitné video v rozlíšení 4K spolu s 3D zvukom, ktorý bude prichádzať zo smeru, ktorým práve pozeráte. Svoj nahraný obsah si môžete jednoducho upravovať priamo v smartfóne prostredníctvom pokročilého softvéru.

Okrem videa môžete fotiť aj ultraširoké snímky so zadným fotoaparátom, dokonca aj selfie fotky budú oveľa kvalitnejšie. Vďaka službe Fotky Google môžete ľahko zdieľať svoje zážitky s priateľmi, alebo naživo vysielať 360° videá prostredníctvom Facebooku alebo YouTube.

2. Moto TurboPower Pack

Ide o dokonalého spoločníka pre každého cestovateľa, s ktorým okamžite predĺžite výdrž svojho zariadenia. Tento externý nabíjací modul má kapacitu až 3490 mAh a štýlový dizajn. Nabíjanie s technológiou TurboPower umožňuje bleskové nabitie telefónu za pochodu (s výkonom 15 W). Ak sa vám Moto TurboPower Pack vybije, stačí ho napojiť na 30 W zdroj a za 20 minút nabijete 50 % jeho celkovej kapacity.

3. Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním

Tento modul je ozajstnou špecialitou. Je to štýlový zadný kryt, s ktorým dokážete bezdrôtovo nabíjať váš Moto Z2 Play. Vďaka tomuto krytu môžete svoj smartfón rýchlo nabíjať s výkonom 10 W a to bez použitia káblov a ďalšej záťaže.

Ceny a dostupnosť

Fotoaparát Moto 360 je dostupný na Slovensku za 279 eur,  Moto TurboPower Pack za 65 eur a Moto Style Shell s bezdrôtovým nabíjaním za cenu 45 eur u autorizovaných predajcov Lenovo.

O autorovi

Večná romantička vo vnútri, zasnená optimistka navonok. Aj keď by sa mohlo zdať, že IT oblasť bude pre mňa pritvrdý oriešok, našla som si oblasť, kde sa cítim dobre. Rubriky e-Zdravie či Surfujeme na internete poskytujú dostatočný priestor pre rozlet mojej fantázie. Dobrodružné cestovanie, vášeň pre make-up a bubnovanie v dievčenskej rockovej kapele Poison Candy je mojou neoddeliteľnou súčasťou.

Pridaj komentár