Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bezpečnostný kamerový systém EVOLVEO DETECTIVE WN8 spoľahlivo monitoruje vybrané objekty, sklady, budovy aj rodinné domy.

EVOLVEO, popredný dodávateľ spotrebnej elektroniky s dlhou tradíciou, uvádza na trh ucelený bezpečnostný kamerový systém, ktorý sa skladá z osem kanálového WiFi NVR rekordéra a štyroch exteriérových IP kamier. Dostupnosť bezpečnostných kamerových systémov, ich ľahká inštalácia a ľahké ovládanie vedie k stále väčšiemu presadzovaniu tejto technológie. Zabezpečenie objektov všetkými dostupnými prostriedkami rozhodne nie je v dnešnej dobe možné podceňovať.

Evolveo Detective WN8 monitoruje vybrané objekty a výrazne napomáha k ich zabezpečeniu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu kamier je inštalácia výrazne ľahšia. Kamery majú rozlíšenie 1920 × 1080, disponujú funkciou nočného videnia a vďaka IR priesvitu zaznamenajú obraz až do vzdialenosti 25 metrov. Samozrejmosťou je detekcia pohybu. Kamery sú vhodné pre interiérové aj exteriérové použitie, čo potvrdzuje certifikácia IP66. Detective WN8 využíva pokročilé technológie, ako sú kompresia videa H.265, vstavaný alarm a rôzne režimy zobrazenia (samostatný, kvadratický, PIP, sekvenčný). Záznam je možné nastaviť na kontinuálnu, alebo podmienenú detekciu pohybu. WiFi NVR rekordér umožňuje snímaný obraz zaznamenávať na voliteľný 2,5″ alebo 3,5″ interný disk (nie je súčasťou predajného balenia), pre ktorý je pripravená pozícia s rozhraním SATA.

Rekordér ďalej umožňuje odosielanie E-mailu, pokiaľ dôjde k detekcii pohybu na ľubovoľne pripojenej kamere. Vďaka LAN konektivite je možné kedykoľvek v reálnom čase získať prístup ku kamerám prostredníctvom internetu, či už z PC, PDA, tabletu alebo mobilného telefónu. Prístup je chránený heslom. Zariadenie detekuje stratu signálu z video vstupov, napríklad v prípade poškodenia kamery. V takom prípade ihneď odosiela varovný E-mail na dopredu nastavenú adresu. Detective WN8 je možné taktiež pripojiť prostredníctvom HDMI rozhrania k počítačovému monitoru alebo TV.  Pre pohodlné sledovanie sa rekordér dodáva vrátane diaľkového ovládania. Okrem 4 kamier v predajnom sete je možné voliteľne pripojiť až 4 ďalšie WiFi kamery EVOLVEO WiFi Cam.

Dostupnosť a cena

Zabezpečovací kamerový systém Evolveo Detective WN8 NVR (Network Video Recorder) je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena je za 379 EUR s DPH.

Technické parametre:

 • video kompresia: H.265
 • video systém: NTSC/PAL
 • k dispozícii SW pre Windows/Android/Symbian/MAC OS kompatibilné zariadenia
 • 8kanálové WiFi pripojenie kamier
 • video výstup HDMI
 • možnosti zobrazenia záznamu: samostatná kamera, 4 kamery, 8 kamier striedavo
 • záznamové módy: určený čas/ detekcia pohybu/spustenie senzorom
 • HDD rozhranie: 1 × SATA HDD 2,5″ alebo 3,5″, max. kapacita 3 TB
 • sieťové rozhranie: RJ45 10/100Mbit/sec
 • sieťové protokoly: TCP/IP, UDP, DHCP, DNNNS, PPPoE
 • prevádzková teplota: -20 až 55 °C
 • napájací zdroj: DC12V/5A

Web: https://eshop.evolveo.com/evolveo-detective-wn8–bezdratovy-nvr-kamerovy-system/

Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

Značky: