Nová beta verzia Gmailu pre iOS prináša podporu účtov tretích strán (doplnené)

0

Doplnené 6.12.: Aplikácia Gmail s podporou účtov tretích strán je už vo finálnej verzii dostupná v App Store na stiahnutie. 

Google tak chce dať možnosť používateľom mať všetky e-maily pod jednou strechou vo svojom mobile.

Funkcia, ktorú Gmail pre operačný systém Android už dávno podporuje, teraz prichádza aj pre iOS. Zatiaľ len v beta verzii pre registrovaných testerov, ktorí pomôžu aplikáciu odladiť.

Cieľom Google je poskytnúť používateľom Gmailu možnosť mať všetky e-mailové schránky pod jednou strechou s podporou konkurenčného Outlooku, či Yahoo. Rovnako môžete využiť aplikáciu aj pre e-mailové schránky na iných serveroch cez IMAP alebo POP.

Možnosť registrácie do beta testovania je dostupná na stránke Googlu. Registrácia však vyžaduje Gmail účet a iPhone s iOS 10 a vyšším.

Dostupnosť funkcie pre všetkých používateľov zatiaľ nie je známa, rovnako ani počet ľudí, ktorým Google sprístupni beta verziu.

Zdroj: TechCrunch

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár