Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najnovšia 17-palcová tlačiareň od spoločnosti Epson je navrhnutá tak, aby spĺňala vysoké požiadavky na produkciu a kvalitu profesionálnych fotografov a používateľov umeleckých diel

Spoločnosť Epson ohlásila novú 17-palcovú tlačiareň fotografií a umeleckých diel navrhnutú tak, aby spĺňala potreby profesionálnych fotografov, ktorí chcú zvýšiť produktivitu bez kompromisov v oblasti kvality. Uvedenie tlačiarne SC-P5300 ešte viac upevní vedúcu pozíciu spoločnosti na trhu profesionálnej tlače 17-palcových fotografií a umeleckých diel spájaním pokročilej technológie tlačiarne Epson SC-P700/P900 s uznávanou flexibilnosťou a výrobnými možnosťami tlačiarne Epson SC-P5000.

Tlačiareň SC-P5300 je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky profesionálnych fotografov, používateľov umeleckých diel, dizajnérskych agentúr a maloobchodných predajní fotografií. Ponúka výnimočnú kvalitu obrazu vďaka konzistentnosti a presnosti technológie tlačovej hlavy Micro Piezo od spoločnosti Epson spolu s optimalizovaným farebným rozsahom a atramentom UltraChrome Pro10 s fialovou ako štandardom. Tlačiareň zároveň ponúka čiernu zlepšenú povrchovú úpravu (BEO) a režim uhlíkovej čiernej na dosiahnutie najvyššej hustoty čiernej, ako aj lepší kontrast, lepšie tónovanie a znížené bronzovanie v tmavých oblastiach na lesklých médiách.

Tlačiareň SC-P5300 prináša aj zlepšenú použiteľnosť a funkčnosť prostredníctvom širokej škály pokročilých funkcií. Tlačiareň ponúka štyri spôsoby vkladania rôznych médií vrátane zásobníka papiera na produkciu, integrovanej jednotky na role papiera, automatického systému na rezanie a vyhradeného kanála MK/PK na použitie s rôznymi povrchmi médií, ktoré šetria čas a atrament. Tlačiareň SC-P5300 plne podporuje sieť Wi-Fi, umožňuje neobmedzenú inštaláciu tlačiarne kdekoľvek a funkciu Wi-Fi Direct Print, zatiaľ čo konfigurácia a prevádzka sa riadia intuitívnym 4,3-palcovým farebným dotykovým displejom LCD, ktorý bol úspešne predstavený tlačiarňou SC-P7/9500. Podpora Epson Cloud Solution PORT (ECSP) spolu so všetkými najnovšími softvérmi spoločnosti Epson je podporovaná aj na zlepšenie správy, produktivity a kontroly flotily tlačiarní.

„Požiadavky na produktivitu v dnešnom profesionálnom umeleckom prostredí sú vyššie ako kedykoľvek predtým, zatiaľ čo používatelia prirodzene naďalej chcú najvyššiu úroveň kvality obrazu,“ uviedol Slávek Gross, Account Manager C&I, Epson Europe CZ & SK. „Táto najnovšia ponuka od spoločnosti Epson spĺňa obe tieto požiadavky spolu s výnimočnou jednoduchosťou používania a mimoriadnou spoľahlivosťou.“

Značky: