Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Axis Communications uvádza na trh sieťovú kameru AXIS P3715-PLVE s dvojitým senzorom, ktorá je navrhnutá pre čo najširší záber priestoru aj podrobné pokrytie detailov, to všetko pri nočnej aj dennej prevádzke i pri náročných svetelných podmienkach. S jedinou kamerou možno monitorovať priestor v dvoch rôznych smeroch, takže je ideálna napríklad pre školské haly, alebo chodby.

AXIS P3715-PLVE má jedinečnú konštrukciu kupole v tvare arašidu. Je ideálna napríklad pre školské haly alebo chodby.

AXIS P3715-PLVE má jedinečnú konštrukciu kupole v tvare arašidu. Je ideálna napríklad pre školské haly alebo chodby.

Viacsmerová sieťová kamera AXIS P3715-PLVE má jedinečnú konštrukciu kupoly v tvare arašidu a umožňuje ušetriť inštalačné náklady vďaka flexibilnému polohovaniu oboch varifokálnych hláv kamery. Každú hlavu kamery je možné ovládať samostatne a zaistiť tak zábery z dvoch rôznych smerov súčasne. Alebo je možné obe hlavy nastaviť rovnakým smerom, takže môžu ten istý objekt zachytiť v širokouhlom zábere a súčasne aj v priblíženom detaile.

Vďaka technológiám Axis Lightfinder a Axis Forensic WDR dokáže táto kamera verne zachytiť farby a podrobné detaily i v náročných podmienkach alebo pri slabom osvetlení. Infračervený prísvit v rozsahu 360 ° s možnosťou individuálneho nastavenia jednotlivých LED a s automatickým IR filtrom zabezpečuje vynikajúcu obrazovú kvalitu vo dne v noci.

Medzi najdôležitejšie charakteristiky patria:

  • Rozlíšenie 2× 2 Mpx, viacsmerová kamera s jedinou IP adresou
  • Funkcia panoramatického snímania, otáčania a náklonu
  • IR prísvit v rozsahu 360° s individuálne nastaviteľnými LED
  • Technológie Axis Lightfinder a Forensic WDR
  • Kompresná technológia Zipstream s podporou formátu H.264

Kamera AXIS P3715-PLVE je vybavená diaľkovo ovládateľným priblížením a ostrením. Umožňuje tak rýchlu a presnú inštaláciu. Funkcia Zipstream s podporou formátu H.264 významne obmedzuje požiadavky na šírku pásma a kapacitu úložiska bez toho, aby to malo akékoľvek vplyv na obrazovú kvalitu.

Kamera bude i dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis v 3. štvrťroku 2020.

Značky: