Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najnovšia verzia aplikácie 365.bank je už dostupná v obchodoch s aplikáciami a prináša novinku – 365.Gopass, ktorý prepája bankové a rekreačné služby. Klienti banky si môžu na pár klikov v aplikácii prepojiť svoj bankový účet s obľúbeným vernostným systémom Gopass od spoločnosti Tatry Mountain Resorts a po zaplatení kartou 365.bank od Mastercard získajú dodatočné zľavy. Podľa prieskumu[1] banky pritom využíva rôzne formy zvýhodnení počas cestovania až 75 % populácie. Tohtoročnú dovolenku plánuje väčšia časť našincov stráviť práve na Slovensku.

Prepojiť si konto Gopass a 365 banky je možné na pár klikov prostredníctvom QR kódu, ktorý vygeneruje aplikácia Gopass v nastaveniach účtu po kliknutí na záložku 365.Gopass. Kód je následne potrebné vložiť do aplikácie 365.bank v časti produkty, čím sa obe kontá prepoja. Novinka následne funguje na tzv. „card-linked” princípe, čo znamená, že po každej platbe kartou 365.bank v prevádzkach TMR budú automaticky pripočítané vernostné body priamo na Gopass konto, bez potreby mať pri sebe fyzickú vernostnú kartu.

Touto integráciou prinášame klientom väčší komfort pri platení v obľúbených letných a zimných dovolenkových strediskách, ale najmä zvyšujeme ich používateľský zážitok. Novou aktualizáciou aplikácie reflektujeme aj finančné správanie klientov, ktoré je na jednej strane založené na snahe ušetriť, ale na strane druhej vďaka zľavám a výhodám aj dopriať si niečo navyše,“  hovorí Tomáš Babrarič, head of product v 365.bank.

Klienti Gopassu, ktorí nemajú účet v 365.bank a chcú využívať výhody 365.Gopass, si môžu stiahnuť aplikáciu banky v obchode s aplikáciami a na pár klikov si založiť účet z pohodlia domova, ktorý je navyše aj bez poplatku a s množstvom ďalších digitálnych inovácií. Pri zadaní kódu 365GOPASS navyše získajú aj bonus v podobe 15 eur na účet od Trišesťpäťky.

Až 75% našincov využíva na dovolenke zľavy

Podľa prieskumu 365.bank plánuje tento rok takmer polovica Slovákov (46 %) stráviť dovolenku doma. Do zahraničia sa naopak chystá vyraziť 38 % ľudí a menej ako pätina ľudí neplánuje dovolenkovať vôbec. Výdavky spojené s dovolenkou sa pritom väčšina Slovákov a Sloveniek snaží optimalizovať.

Podľa prieskumu 365.bank až tri štvrtiny ľudí využívajú rôzne typy zliav a zvýhodnení. Najpopulárnejšie sú zľavy za ubytovanie, ktoré na dovolenke využíva až 61 % našincov. Nasledujú zľavy na dopravu alebo letenky, ale aj zľavy na vstupy do atrakcií či vodných parkov, ktoré oboje obľubuje takmer tretina opýtaných.

Exkluzívne výhody pre majiteľov 365.Gopass

Klienti, ktorí si prepoja svoje Gopass konto s aplikáciou 365.bank, získajú viacero výhod, vrátane garancie najnižšej ceny za Aqua sezónku do konca júla, Garancie najnižšej ceny za Gopass SKI sezónku do konca novembra, ako aj zľavy v baroch vo vodných parkoch a apres-ski baroch, ďalej zvýhodnenia na športové produkty Garmin, ale aj zľavy v obchodoch Tatry Motion, či bonus 15 eur pri založení účtu v 365.bank s použitím kódu 365GOPASS. Nový balík vodných, lyžiarskych či nákupných benefitov a zliav prináša banka vďaka partnerstvu s jednotkou v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, spoločnosťou Tatry Mountain resorts, a kartovou spoločnosťou Mastercard. Pre viac informácií navštívte nekonecnezazitky.sk.


[1]  Zber dát bol realizovaný prostredníctvom aplikácie Instant Research agentúry Ipsos od 21. 6. do 26. 6. 2024 na vzorke 1018 respondentov.

Značky: