Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete vo vašej obľúbenej predajni tlače.

Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete?

Nové vydanie TOUCHITZdroj: TOUCHIT

V tomto vydaní vás zoberieme do Berlína na výstavu IFA a v reportáži zhrnieme všetko podstatné, čo sme na výstave videli a čo môže byť pre vás zaujímavé. Rozprávali sme sa aj s Palom Lukom, CTO spoločnosti ESET o 30. výročí firmy a ich ďalšej bezpečnostnej vízii.

Otestovali sme výkonný skladací notebook od ASUSu – ASUS Zenbook 17 Fold OLED. Tento koncept nám dáva zmysel.

Nezabudli sme ani na používateľov Apple a Android. Zosumarizovali sme dôležité novinky nového iOS 16 a Android 13.

V našich mesačných  súťažiach hráte o lampu Goalzero, slúchadlá Niceboy a sterilizátor zubných kefiek Oclean. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 9-10/2022 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>

Pozrite sa, čo v novom vydaní TOUCHIT ešte nájdete:

Nové vydanie TOUCHITZdroj: TOUCHIT

Vošli sme do éry kreativity systémov umelej inteligencie

Je pre vás nádherná maľba, alebo krásna fotografia generovaná hlbokou neurónovou sieťou len chladným trikom bez štipky citu, alebo ju považujete za prejav kreativity systému umelej inteligencie, ktorý sa nám zhmotnil pred očami? Ako sa vlastne tieto systémy vyvíjajú, ako pracujú a aká je ich budúcnosť v nadchádzajúcich rokoch?

Nové vydanie TOUCHITZdroj: TOUCHIT

Vianočný sprievodca nákupom

Aké darčeky kúpiť svojim najbližším? Pripravili sme špeciál v ktorom vyberáme tie najlepšie produkty v jednotlivých kategóriách.

ASUS Zenbook 17 Fold OLED (UX9702)Zdroj: Samuel Hindy / TOUCHIT
ASUS Zenbook 17 Fold OLED (UX9702)

ASUS Zenbook 17 Fold OLED: Vyskúšali sme budúcnosť notebookov

ASUS začal na Slovensku predávať skladateľný notebook Zenbook 17 Fold OLED (UX9702). Ide o prvú generáciu tohto zariadenia, avšak ak berieme do úvahy všetky skladateľné notebooky, ktoré už prišli na trh, možno hovoriť o druhej generácii tohto typu zariadení.

Honor 70Zdroj: TOUCHIT.sk
Honor 70

Smartfóny s najlepším pomerom cena/výkon

Trh so smartfónmi sa na Slovensku mierne rozvíril pribúdajúcimi značkami. Čo je ale vidieť, je zdraženie jednotlivých smartfónov. Kým pred dvomi, tromi rokmi sme hovorili o tom, že telefón do 300 eur je z pohľadu parametrov a ceny to najlepšie, čo môžete kúpiť, dnes je to trochu inak.

iOS 16Zdroj: Samuel Hindy / TOUCHIT
iOS 16

iOS 16: Nové funkcie aj pre váš iPhone

Apple sprístupnil najnovšiu verziu systému iOS, ktorá prináša viacero zlepšení a niekoľko nových funkcií. Dostupná je pre iPhone 8 a novšie modely, resp. pre iPhone SE 2. generácie a novšie.

Značky: