Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Ricoh uviedla na trh novú farebnú tlačiareň Ricoh Pro C7200sl, ktorá poskytuje konkurencieschopnú a efektívnu digitálnu zákazkovú tlač pre tlačiarne, tlačové centrá a môže úspešne slúžiť aj ako zdieľané firemné zariadenie v kanceláriách.

Rýchla a veľmi výkonná štvorfarebná tlačiareň Pro C7200sl je navrhnutá tak, aby zvyšovala efektivitu tlače a poskytovala rad možností pre pripojenie profesionálneho finishingu. Tento nový, jednoducho ovládateľný model s robustnou konštrukciou, vychádza z úspešného zariadenia Pro™ C7100. Z mnohých vylepšení tejto tlačovej technológie je precízna sútlač, zvýšenie rýchlosti tlače až na 85 strán za minútu a automatická duplexná tlač na predĺžené formáty až 700 mm a simplex až do dĺžky 1260 mm.

Nový dotykový panel s uhlopriečkou 17 palcov a intuitívnym ovládaním rozširuje možnosti využitia zariadenia Pro C7200sl, ktorého prednosťou je výnimočná kvalita tlače, porovnateľná s inými novými hárkovými zariadeniami. Dokonca produktivita tlače sa zvýšila pre širokú škálu tlačových médií do gramáže 360 g/m2, na ktoré je možné teraz tlačiť pri maximálnej menovitej rýchlosti.

Rad doplnkov Digital Front End je k dispozícii s integrovaným tlačovým serverom E-35A EFI Fiery a GWNX DFE od spoločnosti Ricoh. Tieto vysoko výkonné DFE uľahčujú tlač presných farieb, zvyšujú produktivitu a znižujú náklady.

„Nové zariadenie Pro C7200sl predstavuje dobrú kombináciu cenovo výhodnej – nákladovo efektívnej –  produktivity a výkonu,“ komentuje Josef Fleissig, produktový manažér pre Komerčnú a priemyselnú tlač, Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia. „Vďaka schopnosti pokryť širokú škálu požiadaviek na tlač a zvládať veľkoobjemové tlačové úlohy, reaguje veľmi dobre na každodenné nároky vyťažených firemných tlačových centier a kancelárskych prostredí. Zákazníci tak môžu investovať do tohto jednoducho obsluhovateľného zariadenia a bezpečne rozvíjať svoju ponuku s vedomím, že náš profesionálne vyškolený tím je na dosah a poskytne im podporu a radu.“

Značky: