Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon Europe predstavila spoľahlivý, bezpečný a produktívny kompaktný stolný skener imageFORMULA DR-S250N. Ten umožňuje rýchle a jednoduché skenovanie a zdieľanie dokumentov zo širokej škály zariadení, čo vyhovuje potrebám moderného flexibilného pracoviska.

Pre väčšinu organizácií je skenovanie kľúčovou súčasťou každodennej prevádzky. Tento stolný skener formátu A4 spĺňa požiadavky na lepšiu spoluprácu medzi viacerými rôznymi pracoviskami, uľahčuje rýchle zdieľanie súborov a udržuje v chode pracovné postupy s veľkým množstvom dokumentov.

Flexibilná a všestranná konektivita

Dokumentový skener imageFORMULA DR-S250N poskytuje užívateľsky prívetivý a jednoduchý prístup k zdieľaniu dokumentov s flexibilnými možnosťami konektivity, ktoré používateľom umožňujú bezproblémové pripojenie prostredníctvom lokálnej siete (LAN) alebo priamo cez USB. Je vybavený novou funkciou webového skenovania a odstraňuje zdĺhavé nastavovanie spôsobené inštaláciou ovládačov alebo softvéru. Obmedzuje tak oneskorenia v pracovnom procese.

Zariadenie je možné jednoducho sprevádzkovať – používatelia jednoducho naskenujú QR kód zobrazený na skeneri pomocou svojho mobilného zariadenia. Získajú tak okamžité pripojenie k aplikácii CaptureOnTouch LITE Web založenej na prehliadači skenera. Skener imageFORMULA DR-S250N je tiež kompatibilný s radom zariadení, vrátane tabletov, PC, MacBookov a Chromebookov a prináša tak flexibilitu a pohodlie tým, ktorí potrebujú prístup k výkonným funkciám na skenovanie v prostredí kancelárie alebo zdieľaného pracovného prostredia.

Zariadenie je tiež vybavené funkciou priameho skenovania, ktorá používateľom umožňuje nastavovať bežné pracovné postupy skenovania priamo, bez nutnosti použitia počítača alebo ďalšieho skenovacieho softvéru. Vďaka tomu môžu zamestnanci naprieč pracovným kolektívom skenovať dokumenty priamo do e-mailu, zdieľaných zložiek a kolaboratívnych platforiem, ako sú Teams alebo Slack, jednoduchým stlačením tlačidla.

Produktivita a kvalita

Najnovší skener imageFORMULA nerobí napriek svojej vysokej produktivite kompromisy v kvalite a ponúka používateľom špičkové funkcie spracovania obrazu, ktoré poskytujú vysoko kvalitné výstupy skenovania. Vďaka kontaktným obrazovým snímačom (CIS) si môžu užívatelia užívať ostrejší obraz, menšie skreslenie a lepšiu čitateľnosť textu.

Akonáhle používateľ dokument naskenuje, je možné pomocou optického rozpoznávania znakov (OCR) vytvárať súbory s možnosťou úprav a vyhľadávania, čo umožňuje efektívnu spoluprácu a zdieľanie dokumentov medzi pracovníkmi. Skener je kompatibilný so širokou škálou typov dokumentov, vrátane právnych dokumentov, účteniek, firemných kariet a pasov, a zvláda tak širokú škálu kancelárskych úloh.

Jednoduchšie zabezpečenie dokumentov

Vzhľadom na to, že sa podniky všetkých veľkostí stále viac zaoberajú zabezpečením svojich informačných technológií, majú IT manažéri za úlohu lepšie porozumieť perimetru svojej vlastnej organizácie a zistiť, kde sú potenciálne slabé miesta. Skener imageFORMULA DR-S250N posilňuje zabezpečenie prístupových miest v sieti tým, že zaisťuje, aby skenované dokumenty nezostávali v skeneri, a minimalizuje tak riziko úniku dôverných dát bez ohľadu na to, koľko osôb zariadenie zdieľa.

Okrem toho môžu tímy IT ľahko spravovať používateľov, nastavovať obmedzenia a prispôsobovať nastavenia predvolieb používateľov pri skenovaní prostredníctvom adresy aktívneho adresára alebo protokolu LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) – to je zárukou dokonalého zabezpečenia dokumentov.

Navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť

Skener imageFORMULA DR-S250N bol navrhnutý s ohľadom na udržateľnosť – pri výrobe sa využíva obnoviteľná solárna energia. Jeho obal je možné opakovane použiť a je biologicky rozložiteľný. Na výrobu zariadenia boli použité aj recyklované plasty a odolné komponenty, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhšie. Navyše jeho nízka hmotnosť 3,4 kg pomáha minimalizovať dopad na životné prostredie spojený s prepravou.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Značky: