Nový Tiguan Allspace bude mať premiéru v Detroite

0

Novým modelom Tiguan Allspace prinesie Volkswagen v budúcom roku na trh novú, atraktívnu verziu aktuálneho modelu Tiguan.

Predĺžená verzia bestsellera bude mať svetovú premiéru začiatkom januára na autosalóne North American International Auto Show (NAIAS, 8. – 22. januára 2017) v Detroite. Od začiatku leta sa bude dlhý Tiguan, ktorý môže byť vybavený siedmimi sedadlami, postupne uvádzať na trhy v Severnej Amerike, Číne a Európe.

Európska verzia predĺženého modelu Tiguan bude mať dodatkové označenie „Allspace“, kým v Severnej Amerike a Číne sa nový model bude predávať iba ako „Tiguan“ bez ďalšieho označenia. Ako naznačuje meno, nové verzia má o 11 centimetrov predĺžený rázvor a okrem toho aj predĺžený zadný previs kvôli zväčšeniu vnútorného priestoru. To umožnilo vytvoriť flexibilnejší interiér s piatimi sedadlami a zvlášť veľkým batožinovým priestorom, resp. až siedmimi sedadlami. Okrem toho bude pre nový Tiguan Allspace k dispozícii atraktívna ponuka prvkov vybavenia.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár