Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Novým generálnym riaditeľom O2 Slovakia sa k 1. 6. 2015 stane Peter Gažík. Súčasný generálny riaditeľ Martin Vlček sa po úspešnom pôsobení v O2 Slovakia vracia k 1. 6. 2015 do Českej republiky a vstupuje do predstavenstva spoločnosti CETIN Česká telekomunikační infrastruktura. Martin Vlček zároveň skončí ako konateľ spoločnosti O2 Slovakia.

Peter Gažík pracoval v spoločnosti O2 na pozícii Public Affairs Director v rokoch 2011 – 2014 a následne spolupracoval s O2 ako konzultant v oblasti regulácie. V tomto období sa venoval startup-om a podpore inovatívnych projektov v Neulogy ako Riaditeľ pre business developement a inovácie. Peter Gažík študoval lingvistiku a politológiu na Univerzite Komenského v Bratislave ako aj na London School of Economics.

Martin Vlček je manažérom so skúsenosťami z investičnej oblasti. Pred svojím pôsobením v O2 Slovakia pracoval ako investičný riaditeľ skupiny PPF a súčasne bol zodpovedný aj za financie v O2 v Českej republike. V minulosti pôsobil ako externý poradca PPF a spoločnosti PMU CZ. V rokoch 2002 až 2011 pracoval pre Penta Investments v pozícii investičného manažéra.

Značky: