Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Business Lease Slovakia zastreší mobilitu reprezentácie aj extraligy slovenského ženského florbalu prostredníctvom operatívneho lízingu pre fyzické osoby.

Poskytovateľ komplexnej mobility, vrátane operatívneho lízingu pre fyzické a právnické osoby, spoločnosť Business Lease Slovakia, bude zastrešovať mobilitu reprezentácie žien Slovenskej republiky vo florbale, ako aj najvyššej domácej Hyundai extraligy. Na stretnutí v Bratislave to potvrdili výkonná riaditeľka Business Lease Slovakia Lucia Čišková a výkonný riaditeľ Slovenského zväzu florbalu Ľuboš Sarnovský.

Aktívna mobilita

Náš hlavný produkt, operatívny lízing, je cez našu spoločnosť dostupný už nielen pre firmy, ale aj pre fyzické osoby. Staráme sa nielen o zaobstaranie a kúpu samotného auta, ale zabezpečujeme kompletne služby súvisiace s vozidlom. Kým florbalistky sa budú venovať dynamickému florbalu a viesť k tomu možno aj svoje deti, starostlivosť o auto nechajú na nás. To je základná myšlienka, prečo sa Business Lease rozhodol podporiť Slovenský zväz florbalu,“ skonštatovala na stretnutí aj s najlepšími slovenskými florbalistkami Lucia Čišková. Ako dodala, paralelu so spoločnosťou Business Lease vidí práve v obrovskej chuti florbalistiek napredovať v tomto relatívne novom dynamickom športe a dostať sa do povedomia širokej verejnosti.

Partnerstvo s Business Lease v ženskom florbale je výsledkom veľmi pozitívnej osobnej skúsenosti s produktmi a komplexnými službami, ktoré spoločnosť na Slovensku poskytuje. Jej operatívny lízing pre fyzické osoby je nastavený úžasne a verím, že aktívne rodiny s deťmi, čo je naša spoločná cieľová skupina, osloví zásadným spôsobom. Rodiny, ktoré sú v pohybe, trávia život aktívne, napríklad tréningami, krúžkami, športovými aktivitami, prácou, školou, či výletmi. K tomu potrebujete spoľahlivé auto a firmu, ktorá vyrieši starostlivosť oň za vás,“ podotkol k tomu Ľuboš Sarnovský.

Investície do mobility

Business Lease investuje nielen do podpory reprezentácie žien Slovenskej republiky a najvyššej domácej Hyundai extraligy, ale aj do komunikácie operatívneho lízingu. „Operatívnemu lízingu v Slovenskom zväze florbalu veríme a sami aktívne využívame. Je to uveriteľné partnerstvo s výhodami na oboch stranách,“ podotýka Sarnovský. Brand Business Lease chce Zväz prepojiť s cieľovou skupinou a na základe osobnej skúsenosti priniesť slovenským rodinám automobily, ktoré spĺňajú ich očakávania, môžu si ich dovoliť, môžu využívať množstvo benefitov a služieb starostlivosti o zákazníka, pričom tieto vozidlá nemusia vlastniť. 

Lucia Čišková na stretnutí osobitne vyjadrila podporu ženskému florbalu aj vzhľadom na to, že sama je žena v mužskom biznise. „Rovnako ako hráčky baví florbal, mňa baví svet mobility a sním súvisiace excelentné služby zákazníkom. V Business Lease podporujeme diverzitu. Máme u nás obrovské množstvo šikovných a úspešných žien, ktoré sa dokázali presadiť vo svete finančného a automotive biznisu. Držím palce všetkým začínajúcim hráčkam, aby sa im darilo a mali zo športu radosť,“ skonštatovala. Ako dodala, práve operatívny lízing im umožňuje pomôcť najmä v situáciách, kedy môžu potrebovať pomôcť na ceste pri nehodách, poruchách, či so servisom alebo výmenou pneumatík. „Pretože manžel či priateľ nemusí byť vždy na telefóne,“ s úsmevom dodala Lucia Čišková.