Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

  • atraktívne zľavy od 5 % až do 50 %
  • zľavy v 14 partnerských kamenných obchodoch aj e-shopoch po celom Slovensku
  • novinka – atraktívne zľavové kupóny k dispozícii pre všetkých zákazníkov na predajniach O2
  • pre všetkých O2 zákazníkov, pretože tak je to fér

Nakupovať s O2 Extra výhodami sa teraz naozaj vyplatí. O2 prináša pre zákazníkov novinku – atraktívne zľavové kupóny. Stačí sa v termíne od 17. apríla až do 3. mája zastaviť na ktorejkoľvek predajni O2 a vyzdvihnúť si kupóny so zľavami od 5 % až do 50 % na tovar a služby v 14 partnerských obchodoch po celom Slovensku. S O2 si tak môžu teraz urobiť radosť všetci bez toho, aby utrpela ich peňaženka.

Pre našich zákazníkov sme pripravili špeciálnu jarnú akciu –  zľavové letáky, ktoré platia od 17.4. do 3.5. Máme nových, zaujímavých partnerov, skutočne atraktívne zľavy, ktoré môžete využiť v kamenných predajniach aj e-shopoch. Štandardné formy uplatňovania O2 Extra výhod už naši zákazníci poznajú, zľavové letáky sú skvelým doplnením. Sú dostupné na všetkých našich predajniach. Stačí odtrhnúť kupón z letáka, vyplniť telefónne číslo do políčka na zadnej strane a odovzdať kupón pri platení,“ uviedla Martina Jamrichová hovorkyňa O2.

Jarné zľavy na roztrhanie s O2 Extra výhodami

Od 17. apríla až do 3. mája si môžu zákazníci uplatniť príslušné zľavy v nižšie uvedených obchodoch. Arch so zľavovými letákmi sa dá na O2 predajniach vyzdvihnúť už dnes.

Nájdite si aj vy svoju Extra výhodu:

O2_nowat

Získať zľavu je naozaj jednoduché!

Všetko, čo je k tomu potrebné, sú zľavové kupóny a telefónne číslo zákazníka. To zákazník vpíše do voľného políčka na kupónoch, ktoré sa rozhodne využiť a takto vyplnený kupón odovzdá pri platení na pokladni. Na základe toho mu bude následne uplatnená zľava z nákupu.

O2 Extra výhody

Nezabúdajte, že aj štandardné využitie O2 Extra výhod je veľmi jednoduché, stačí si vygenerovať kód prostredníctvom:

  1. extravyhody.o2.sk
  2. mobilnej aplikácie O2 Extra výhody (iOS, Android)
  3. zaslaním bezplatnej SMS s kľúčovým slovom na 99333

S kódom je potrebné preukázať sa pri platení v kamenných predajniach alebo zadaním kódu priamo do objednávky na e-shope partnera. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk

Značky: