Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Platforma Bolt v rámci svojej alternatívnej taxislužby zavádza možnosť naplánovať si jazdu aj niekoľko dní vopred. Umožní to zákazníkom pohodlné plánovanie ich ciest, samozrejmosťou je jazda za pevnú cenu alebo bezplatná čakacia doba až 5 minút. Služba „Naplánované jazdy“ bude od júla dostupná v Bratislave a v Košiciach.

Jazdu s digitálnou taxislužbou Bolt si teraz možno rezervovať až 72 hodín vopred. V prípade, že sa plány cestujúceho zmenia, jazdu možno zrušiť niekoľkými kliknutiami. Zrušenie je bezplatné, ak sa zruší do 60 minút pred príchodom vozidla. Rovnako ako pri klasickej rezervácii, aj pri tej naplánovanej ste vopred oboznámení s cenou jazdy, takže vždy presne viete, koľko zaplatíte. Nová funkcia zahŕňa aj bezplatné 5-minútové čakanie partnerského vodiča na zákazníka.

Možnosť rezervovať si vozidlo až tri dni vopred je praktická v každej situácii, keď sa potrebujete niekam dostať v určitom čase, napríklad na obchodné stretnutie. Alebo k lekárovi, kde najmä starší ľudia ocenia pokoj, ktorý im poskytne možnosť rezervovať si auto vopred,“ hovorí Soňa Stloukalová, Country Manager platformy Bolt pre Českú a Slovenskú republiku. Nová služba teraz v lete určite padne vhod aj dovolenkárom, ktorí si budú môcť  pohodlne naplánovať cestu v prípade nočných, respektíve skorých ranných letov bez toho, aby sa museli báť, či zoženú v danú hodinu taxík.

Objednať si vozidlo vopred je naozaj jednoduché, stačí kliknúť na ikonu kalendára a vybrať si dátum a čas. Cestujúci následne dostane notifikáciu deň pred plánovanou jazdou, hodinu pred ňou a aj vtedy, keď sa vodič vydá na cestu za ním. Služba „Naplánované jazdy“ je dostupná pre kategórie Bolt, Comfort, Premium, Green a Pets v Bratislave a Bolt a Comfort v Košiciach, aplikáciu si môžu používatelia stiahnuť cez Google Play aj App Store.

Značky: