OnePlus 8 Pro môže dostať až 120 Hz displej: Technológia bude predstavená o pár dní

0

Po predstavení prvého koncepčného telefónu začiatkom tohto týždňa na CES 2020 v Las Vegas spoločnosť OnePlus rozposlala pozvánky na ďalšie stretnutie, ktoré sa má konať 13. januára.

Neočakávaná udalosť sa bude konať v čínskej štvrti Shenzhen a ponesie názov „OnePlus 2020 Screen Technology Communication Meeting“. Zatiaľ presne nevieme,  čo spoločnosť plánuje predstaviť v tento deň, ale podľa názvu udalosti predpokladáme, že konferencia bude zameraná na technológiu displejov.

Spoločnosť OnePlus sa stala predstavením modelu OnePlus 7 Pro jednou z prvých značiek, ktoré minulý rok použili v svojich smartfónoch displeje s frekvenciou 90 Hz. Po ôsmich mesiacoch sa táto technológia začala používať aj v smartfónoch Google Pixel a čoskoro by sa mala objaviť aj na ďalších vlajkových lodiach, ako je napríklad Huawei P40 Pro.

V snahe udržať si konkurenčný náskok, alebo aspoň držať krok so Samsungom a modelovým radom Galaxy S20, OnePlus údajne prinesie ešte plynulejší 120Hz displej, ktorý by sa mal dostať na model OnePlus 8 Pro.

Neočakáva sa, že táto vlajková loď dorazí skôr ako zvyčajne. Pokiaľ si spoločnosť zachová súčasný imidž inovatívnej značky, OnePlus môže oznámiť svoju pripravovanú technológiu už v pondelok.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy S10 Lite naživo: Pozrite si fotky

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>