Doteraz bolo možné platiť iba cez paušál.

Orange rozširuje službu Orange platba, ktorá umožňuje platiť v obchode Google Play pomocou svojej mobilnej služby. Orange platbu mohli doteraz využívať iba používatelia s paušálom, nákupy v Obchode Play im operátor vyúčtoval na najbližšej faktúre. Teraz však môžu službu využívať aj používatelia s predplatenými kartami.

Ak používate službu Prima či Funfón, odteraz môžete zaplatiť za aplikácie, hry, filmy, hudbu či knihy v Obchode Play ako za ostatné služby mobilnej siete – suma vám bude po nákupe odpočítaná priamo z kreditu. O každej platbe budete informovaný mailom do svojho Google účtu a štandardne aj SMS notifikáciou.

Prostredníctvom Orange platby je možné nakupovať digitálny obsah do výšky 100 eur za kalendárny mesiac, za jednu transakciu môžete uhradiť maximálne 30 eur. Orange Platba nevyžaduje žiadnu aktiváciu, je automaticky dostupná ako jedna z možností platby za vybraný obsah.

Zdroj: Orange

Prečítajte si aj:

Veľký prehľad predplatených SIM kariet: Ktorú si vybrať?

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit