Ponuka platí do 10. decembra 2023.

Orange spustil promo akciu pre používateľov predplatenej karty Prima Voľba. Všetci používatelia tejto karty, ktorí si do 10. decembra 2023 dobijú svoj kredit na predplatenej karte cez internet v minimálnej hodnote 7 eur, získajú odmenu Nekonečné hovory týždenný balík.

Odmena sa aktivuje automaticky do 24 hodín od navýšenia kreditu. Platnosť balíka je 7 dní odo dňa aktivácie vrátane dňa aktivácie, pričom v danom týždni môžete volať až na 100 rôznych čísel. Túto odmenu môžete získať maximálne dvakrát v uvedenom období.

Čo ponúka Prima Voľba?

Predplatená karta Prima Voľba stojí 2 eurá a obsahuje okrem kreditu v tejto výške aj 1 GB dát s platnosťou na 30 dní a nekonečné hovory na 6 mesiacov zadarmo na 1 číslo v sieti Orange. Kredit na predplatenej karte si môžete navyšovať viacerými spôsobmi a je platný 12 mesiacov od posledného dobitia.

Pri pravidelnom dobíjaní kreditu vždy do 30 dní od posledného dobitia v minimálnej výške 10 eur, postupne získate:

  • Nekonečné víkendové volania v sieti Orange
  • Nekonečné víkendové správy v sieti Orange
  • Víkendové dáta 10 GB

Aktivujete si ju už aj pomocou tvárovej biometrie

Predplatené karty Prima Voľba si môžete zakúpiť už aj na 70 vybraných pobočkách spoločnosti GG Tabak po celom Slovensku. Zoznam partnerov, kde bude predplatená karta dostupná, sa bude postupne rozširovať.

Predplatenú kartu si po novom môžete aktivovať pomocou tvárovej biometrie, nemusíte teda navštíviť predajňu Orangeu. Digitálna registrácia karty prebehne rýchlo a ľahko cez mobil, tablet alebo počítač, podmienkou je pripojenie do internetu. Kartu je možné hneď po registrácii používať.

Zdroj: Orange

Prečítajte si aj:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit