VIDEO TOUCHIT: Orange upravuje portfólio služieb pevného internetu a optickej TV. Privítajte paušály Home

0

Orange zjednodušil orientáciu v službách pevného internetu pre domácnosť.

Vynovené paušály optického a domáceho 4G internetu ponúknu od 22. septembra 2017 rozdelenie do troch cenových úrovní pod hlavičkou paušálov Home.

Orange bude po novom poskytovať podľa dostupnosti konkrétnej technológie optické a pevné mobilné 4G pripojenie v troch cenových úrovniach Basic (10 eur mesačne), Optimal (15 eur mesačne) a Premium (20 eur mesačne). Jednotlivé varianty služby sa odlišujú prenosovými rýchlosťami.

Novú podobu dostala v Orangei aj ponuka televízie na optike. Pod hlavičkou Home budú v ponuke tri služby – Home Basic TV, Home Optimal TV a Home Premium TV.

Používatelia si ich zároveň môžu výhodne nakombinovať s ktorýmkoľvek z internetov na optike. Za lepšiu cenu tak získajú kompletný balík kvalitného internetu a televízie.

Prečítajte si aj:

Orange prináša nové balíky Love. Obsahujú mobilný paušál a pevný internet s televíziou (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>