Pamäťová karta pre smartfóny

2

Rozšírenie úložiska v smartfóne je populárne a pamäťové karty sú už tradičným tovarom.

Sú v nich ale rozdiely a odporúčame kúpu špecializovaných kariet. Kingston Canvas Select Plus je karta, ktorá podporuje špeciálny štandard Android A1 Performance Class.

Máte istotu, že táto karta je prispôsobená na to, aby ste mali dostatočne rýchle úložisko aj na aplikácie. Dostatočne rýchla karta je zárukou toho, aby ste mohli využívať externé úložisko aj pri fotografovaní a nakrúcaní videa. Vhodné aj vtedy, keď upravujete video v smartfóne a potrebujete rýchle úložisko, ktoré bude stíhať zapisovať zmeny. Výrobca garantuje jej odolnosť doživotnou zárukou.

Karta je dostupná vo verziách od 16 do 512 GB. My sme testovali kartu s kapacitou 256 GB. Pri nej získavate rýchlosť 100 MB/s pri čítaní a 85 MB/s pri zápise. Naše hodnoty boli zhruba o 10 MB/s nižšie. Podstatné však je, že pri niekoľko kilobajtových súboroch sme dosiahli stabilnú rýchlosť 8 MB/s pri čítaní a 3 MB/s pri zápise. Na rozšírenie úložiska vášho smartfónu hľadajte na trhu pamäťové karty označené práve symbolom A1.

Cena: 43,90 € za 256 GB verziu

Zapožičal: Kingston

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

Pridaj komentár