Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Trend Micro vymenovala Pawła Malaka za nového obchodného riaditeľa pre strednú a východnú Európu, vrátane Slovenskej republiky. Vo funkcii vystriedal Michała Jarskiho, ktorý spoločnosť riadil od apríla 2015.

„Posledné dva roky sme do regiónu strednej a východnej Európy výrazne investovali. Počas tohto obdobia, pod vedením Michała Jarskiho, sme sa posunuli o veľký krok vpred. Rozšírili sme tím, získali nových kľúčových partnerov a dosiahli výrazné úspechy u našich najdôležitejších zákazníkov. V niekoľkých krajinách tohoto regiónu sme nanovo úspešne nastavili distribúciu,“ hovorí Patrick Dalvinck, viceprezident Trend Micro pre strednú a východnú Európu. „Som presvedčený, že menovanie nového obchodného riaditeľa odštartuje ďalšiu fázu rastu. Teší ma, že sa Paweł Malak stal súčasťou nášho tímu, bude ďalej pousilovať pozíciu Trend Micro a rozširovať portfólio klientov na trhu strednej a východnej Európy.“

Paweł Malak

Nový obchodný riaditeľ bude zodpovedný za rast spoločnosti Trend Micro v rámci spomínaného regiónu. Paweł Malak so sebou prináša dlhoročné skúsenosti z oblasti IT. Posledných päť rokov pôsobil ako obchodný riaditeľ pre Európu, Ameriku a Blízky východ v spoločnosti Cisco. V rokoch 2005-2011 zastával funkciu generálneho manažéra Cisco Systems Poland. Predtým pracoval ako oblastný manažér v spoločnosti McAfee, pričom mal na starosti Poľsko, Pobaltie, Ukrajinu a Bielorusko.

Značky: