FunFón predstavil novú zábavnú mobilnú aplikáciu Pištove vajcia pre platformy iOS a Android.

Aplikácia je dostupná pre telefóny a tablety. Jej cieľom je zabaviť používateľov a zároveň priniesť pridanú hodnotu používateľom značky FunFón. Tí môžu teraz súťažiť o Xbox a čoskoro si budú môcť pomocou aplikácie zarobiť kredit, ktorý následne využijú na volania, posielanie správ alebo prístup do internetu.

Používateľov FunFónu bude motivovať k stiahnutiu aplikácie aj rôznymi súťažami o tričká, lístky na festivaly a ďalšie ceny. Aplikácia má slúžiť aj ako moderný komunikačný kanál.

Hrateľnosť je jednoduchá, motiváciou budú súťaže o vecné ceny a kredit

Hrateľnosť je jednoduchá, motiváciou budú súťaže o vecné ceny a kredit

Hra Pištove vajcia vznikla pôvodne vo verzii pre internetové prehliadače. Pre potreby mobilných zariadení ju prispôsobilo vývojárske štúdio Bitmap Galaxy, ktoré získalo viacero ocenení so svojou hrou Little Galaxy (k dispozícii aj pre iOS).

Dodajme, že mobilná aplikácia Pištove vajcia obsahuje viac ako 45 animovaných obrázkov a 50 Čekyho vtipných hlášok. Hrateľnosť je jednoduchá a inšpirovaná klasickými hrami – úlohou hráča je zbierať vajcia a vyhýbať sa ostatným predmetom.

Aplikácia je dostupná v obchode Google Play a AppStore. Stiahnuť si ju môže ktokoľvek, avšak možnosť súťažiť o vecné ceny majú momentálne iba FunFónisti.

Aplikácia ponúka viacero úrovní

Aplikácia ponúka viacero úrovní

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit