Východné Slovensko sa opäť stáva strediskom pre vášnivých hráčov a technologických nadšencov, blíži sa 4. ročník herno-technologického festivalu Gamefair.

Tak, ako minulý ročník, aj tento rok sa bude odohrávať v priestoroch UVP TECHNICOM, a to 22. a 23. septembra 2023.

Herno-technologický festival Gamefair je miestom, kde sa stretávajú rôzne generácie, hráči, technologickí nadšenci, firmy a široká verejnosť. Radosť z hier je totiž jednotná pre všetky generácie.

Piatok bude venovaný primárne neformálnemu vzdelávaniu, s programom exkluzívne venovaným stredným školám na východnom Slovensku, ktoré budú môcť program navštíviť v rámci exkurzií. Prednášky a diskusie pokryjú oblasti ako digitálne zručnosti, kybernetická bezpečnosť a zdravý životný štýl v internetovej dobe.

Sobota prináša tradične  zábavu pre všetkých hráčov. Hráči s najvyššími ambíciami si môžu medzi sebou zmerať sily v hrách CS:GO, FIFA 23 a Clash Royale. Prizepool pre tieto tituly sa skladá zo 100 % vstupného od hráčov turnaja + 350 € dotácia od organizátora 21Games. Zábavný program, influenceri a diskusie budú zas celý deň baviť všetkých návštevníkov podujatia.

Počas celého podujatia nebude chýbať herná zóna od Lancraftu s desiatimi hernými počítačmi, virtuálna realita, herné konzoly, závodné simulátory, workshopy a prednášky s odborníkmi i influencermi, zábavný program na pódiu, súťaže, tombola a množstvo stánkov od našich partnerov, ktoré zatraktívnia všetkým účastníkom čas strávený na podujatí.

Všetky potrebné informácie o podujatí budú zverejňované na webe 21Games.sk a Instagrame @21games_sk

Lístky na podujatie sú v online predaji na https://linktr.ee/21games

Článok bol uverejnený v rámci mediálneho partnerstva.

Prečítajte si aj:

Značky: