Batérie ALL DAY od značky BRUNTON potlačili limity GoPro kamery vďaka štyrikrát väčšej kapacite batérie. Brunton rozširuje svoju kolekciu o ALL DAY 2.0 a tiež ALL NIGHT pre použitie vo dne i v noci (pri zlých svetelných podmienkach).

DEŇ I NOC BEZ OBMEDZENÍ

ALL DAY 2.0 je úplne nový level oproti pôvodnému výrobku a to vďaka svojej kapacite 5000 mAh (Li-Polymérová batéria). V kombinácii s 1100 mAh batériou v GoPro kamere sa použiteľnosť predĺži až o päťnásobok bežného využitia. Tento akumulátor sa pripája k už existujúcemu krytu kamery a poskytuje vodotesné spojenie do hĺbky 40 m.

ALL-DAY-2.0_nowat

Odteraz si môžete vychutnávať a nahrávať svoje zážitky celkom bezstarostne bez obmedzenia časom, priestorom alebo prírodnými živlami jednoducho nič nestojí medzi vami a vaším zážitkom.

Podobným zariadením je aj ALL NIGHT. Tiež s 5000 mAh batériou, navyše s Cree LED svetelným systémom so svietivosťou 400 lumenov. Okrem dobrého osvetlenia v noci alebo pri zlých svetelných podmienkach vonku, je ALL NIGHT v kombinácii s vodotesnosťou do hĺbky 40 m ideálnym spoločníkom na potápanie. ALL NIGHT má možnosť niekoľkých nastavení, vďaka ktorým sa dá použiť 24 hodín denne.

ALL-NIGHT_nowat

Obe zariadenia – ALL DAY 2.0 aj ALL NIGHT – majú patentované sekundárne USB porty pre nabíjanie smartfónov a inej malej elektroniky. Dizajn týchto produktov je aktualizovaný tak, aby bol kompatibilný so všetkými výrobkami GoPro (Hero, Hero 3+, Hero 4 Black a Hero 4 Silver). Batérie sa dajú použiť aj so zariadením Hero 3, ak sa použije pôvodný kryt zariadení Hero 3+, alebo série Hero 4.

Značky: