Spoločnosť Samsung začne na Slovensku predávať svoj najnovší tablet Galaxy Tab S3 (variant LTE) v prvej polovici apríla za cenu 769 €.

Budúci majitelia sa tak už teraz môžu tešiť na 9,7″ Super AMOLED displej a ďalšie prémiové Galaxy technológie, medzi ktorými nájdu aj:

  • HDR (High Dynamic Range) video obsah: Galaxy Tab S3 podporuje prehrávanie videa v HDR (10-bitové farebné video), čo podporuje zobrazenie skutočných farieb a živého digitálneho obsahu.
  • Samsung Flow: Ide o technológiu pre jednoduchšiu prácu s tabletom. Pre bezpečný prístup k dátam využíva Samsung Flow prihlásenie prostredníctvom biometrických znakov, bezdrôtovo prepojí kompatibilné zariadenie, a užívateľ tak môže zdieľať a odosielať dokumenty z mobilného zariadenia do tabletu. Zároveň synchronizuje upozornenia na správy, aby používatelia nezmeškali žiadnu dôležitú komunikáciu, či už práve využívajú svoj smartfón, alebo tablet.
  • Rafinovaný S Pen: Nová verzia praktického pera S Pen má tenšiu špičku (0,7 mm) a zároveň vyššiu citlivosť na tlak, aby jeho používanie bolo ešte prirodzenejšie. S perom je možné využívať aj ďalšie pohodlné funkcie, ako sú poznámky na vypnutom displeji, editácia PDF alebo kreslenie pomocou nástroja Advanced Drawing.

Samsung Galaxy Tab S3 je vybavený zadným fotoaparátom s rozlíšením 13 Mpx s automatickým zaostrovaním a predným 5 Mpx. Tablet umožňuje rozšírenie pamäte prostredníctvom pamäťových kariet, má lepšiu výdrž batérie aj možnosť rýchleho nabíjania. Prehrávať video na Galaxy Tab S3 je možné až 12 hodín. Ďalšou výhodou je podpora Pogo klávesnice, ktorú nie je nutné párovať ani samostatne dobíjať. Bezpečnosť dát zaisťuje snímač odtlačkov prstov.

VIDEO TOUCHIT: Samsung Galaxy Tab S3 na MWC v Barcelone

Značky: