Pozor na falošnú aplikáciu Lidlu

0

Ľahko sa môžete nechať oklamať.

Aplikácia, ktorá parazituje na skutočnej aplikácii a používa takmer identické prvky. Až na iný názov. Ten na podvod upozornil na svojom Facebooku.

Kto je vývojár?

Faktom ale je, že na toto by si mal dať pozor aj samotný reťazec. Hlavná aplikácia Lidl Plus, ktorá je na Google Play má uvedeného vývojára ako Lidl Digital International GmbH & Co. KG. Aplikácia Lidl zážitky, ktorá je legitímna má ale vývojára firmu QUP.

Falošná aplikácia Slovensko Krajina Zážitkov má uvedeného vývojára ako VD Studio. Z tohto bežne používateľ naozaj nemá ako rozpoznať, ktorá aplikácia patrí Lidlu. Na pohľad by sa dalo tvrdiť, že obe aplikácie budú falošné.

Zdroj: Lidl Slovensko

Prečítajte si aj:

Lidl Plus a Wi-Fi zadarmo: Všetko, čo potrebujete vedieť (VIDEO TOUCHIT)

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár