Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Všetci noví zákazníci freeSAT si túto jeseň môžu vychutnať skvelý filmový a seriálový zážitok. freeSAT rozdáva až štyri darčeky v celkovej hodnote 34 eur. Jesenný darčekový balíček pre nových zákazníkov obsahuje bezplatné rozšírenia a programové balíky zdarma.

Každý nový predplatiteľ získa na dva mesiace bezplatné rozšírenie na freeSAT plus HD. Po preskúmaní všetkých skvelých možností obsahu sa môže rozhodnúť, ktorý balík si ponechá.

Najlepší spôsob, ako si vybrať tú správnu službu, je vyskúšať si ju. S freeSAT plus HD má každý zákazník prístup k 134  kanálom vrátane 25 v HD. Diváci si tak môžu vychutnať väčšinu slovenských, českých a maďarských staníc vo vysokom rozlíšení. Vo vysokej kvalite sú dostupné aj mnohé športové a dokumentárne kanály, ako napríklad Discovery Showcase, Animal Planet, Travel Channel, History, National Geographic, Nat Geo Wild, Arena Sport 1, Nova Sport 1, Eurosport 1, 2 a Sport 1 a 2.

Milovníci filmov sa môžu tešiť na dva mesiace premiér zadarmo. Každý nový zákazník, ktorý si pri objednávke vyberie balík FilmBox Pak, ho získa na dva mesiace bezplatne. Päť kanálov FilmBox, vrátane dvoch v HD, ponúka bohatý výber filmov všetkých žánrov, český a slovenský dabing, až 30 filmových premiér každý mesiac, filmy a seriály neprerušované reklamami a mnoho ďalších výhod. Skvelé správy pokračujú aj po uplynutí bezplatnej lehoty, balík bude stáť len 2 eurá mesačne bez akejkoľvek viazanosti.

Ďalším darčekom, ktorý prináša ešte viac filmov, sú balíky HBO Pak, HBO HD Pak a HBO Max Pak na mesiac zadarmo.

Darčekovú ponuku uzatvára bezplatné sledovanie programov balíka freeSAT active po dobu dvoch mesiacov.

Všetky tieto výhody sú dostupné pre nových zákazníkov freeSAT.

Značky: