Najnovšia vlajková loď od HTC sa bude predávať za 749 EUR.

Je nepísaným pravidlom, že informácie o nových očakávaných produktoch spoločnosti HTC sa obvykle dostanú do sveta skôr, ako by mali. Neinak je tomu v prípade novej vlajkovej lode. HTC One M9 bude predstavený v nedeľu, avšak na internete sa objavili jeho fotografie a parametre už dnes.

htc_one_m9_2_nowat
htc_one_m9_1_nowat
HTC One M9 sa od svojho predchodcu výrazne nelíši

Telefón by sa mal predávať za cenu 749 EUR (minimálne v Nemecku, ale predpokladáme, že táto cena bude platiť pre celú Európu) a bude vybavený procesorom Snapdragon 810 s ôsmimi jadrami a frekvenciou 2 GHz, 3 GB operačnou pamäťou, 32 GB úložiskom a slotom na microSD karty. Nad displejom bude umiestnený UltraPixel fotoaparát a na chrbte zariadenia nájdete nový 20MP senzor, ktorý bude mierne vyčnievať. Operačným systémom bude najnovší Android 5.0 Lollipop s nadstavbou HTC Sense 7.

htc_one_m9_4_nowat
htc_one_m9_3_nowat
Všimnite si nový 20MP zadný fotoaparát

Priložené obrázky znázorňujú nové farebné prevedenia a dizajn, ktorý pripomína aktuálny HTC One. 5-palcový displej má rozlíšenie 1080p a reproduktory BoomSound samozrejme nechýbajú. Menšou estetickou zmenou je nové umiestnenie tlačidla pre vypnutie / zapnutie zariadenia na pravú bočnú hranu.

HTC One M9 sa svetu oficiálne ukáže v nedeľu. Z Barcelony prinesieme jeho živé fotografie a ďalšie informácie.

HTC One M9

 

Zdroj: The Verge

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit