Pozrite si slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ v žiarivej červenej farbe

0

Spoločnosť Samsung počas uvedenia modelového radu Galaxy S20 predstavila aj nové skutočne bezdrôtové slúchadlá.

Vieme, že Galaxy Buds+ majú na trh prísť v štyroch farebných prevedeniach – v čiernej, modrej, bielej a červenej farbe. Doteraz sme však posledný variant nemali možnosť vidieť. Aktuálne sa tak musíme spoliehať na leakstera Evana Blassa, ktorý túto farebnú verziu zverejnil. Obrázok slúchadiel si môžete pozrieť nižšie.

Samsung Galaxy Buds+ red

Zdroj: Evan Blass

Galaxy Buds+ sú dodávané s 2-pásmovými reproduktormi (basový reproduktor + výškový reproduktor), ktoré sú ladené spoločnosťou AKG. Každé slúchadlo obsahuje 85 mAh batériu, ktorá ponúka 11 hodín prehrávania, zatiaľ čo nabíjacie puzdro má kapacitu batérie 270 mAh, čo zabezpečuje oproti predchodcovi až dvojnásobný čas prehrávania.

Buds+ sú v súčasnosti k dispozícii v modrej, čiernej a bielej farbe. V USA majú cenu nastavenú na 150 dolárov, v Európe na 170 eur a v Indii 11 999 INR. Viac o nových Galaxy Buds+ sa dočítate v našej recenzii nižšie.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Buds+: Bezdrôtové slúchadlá s dlhou výdržou

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>