Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prať a sušiť bielizeň šikovne, aby nám domáce spotrebiče rozumeli a žili sme s nimi v dokonalej symbióze? Unikátne vlastnosti novej práčky a sušičky LG Electronics (LG) vám dokážu pomôcť s tým, čo práve vaša osobnosť potrebuje.

Novú kolekciu privítal v utorok 15. októbra v dizajnovom priestore galérie SmetanaQ ambasádor značky LG Přemek Forejt spolu s Liborom Boučkom, ktorý večer moderoval. Novinárom a influencerom spoločnosť LG predstavila, akým výzvam pri praní a sušení v domácnosti musia bežne čeliť jednotlivé typy osobností a ako im môžu situáciu vyriešiť noví bieli LG pomocníci.

 Vyprané a usušené rýchlo a spoľahlivo

Medzi VIP hostí utorkového večera patrili influenceri z rôznych oblastí. Aj oni si vyplnili test typológie osobnosti, ktorý všetkým dokázal hneď určiť, čo je pre nich v živote dôležité a na čo sa pri upratovaní domácnosti zameriavajú. Ak ste tak ako väčšina z nich v jednom kole a nechcete pri domácich prácach tráviť veľa času, je pre vás nová LG práčka s technológiou TurboWash™ 360° tou správnou voľbou. Vďaka nej bude vaša bielizeň čistá a voňavá už za 39 minút. Čas vám ušetrí aj samočistiaci kondenzátor sušičky, ktorý sa dokáže vyčistiť celkom sám, a vy tak môžete starosť o chod prania a sušenia vypustiť z hlavy.

Čistá a takmer vyžehlená bielizeň bez alergénov

Máte radi veci pod kontrolou, dokonale čistú bielizeň, a ešte aj potrebujete šetriť drahocenný čas? Presne to vyžaduje šéfkuchár Přemek Forejt, ktorý sa vo svojej reštaurácii Entrée musí spoľahnúť na to, že bude všetko perfektne čisté a bez alergénov. Technológia Steam+™ novej LG práčky, ktorá dokáže bielizeň zbaviť až  99,9 % všetkých alergénov, bude skvelou voľbou. Úžasná pridaná hodnota aj pre rodiny, ktoré potrebujú udržať domáce prostredie maximálne čisté, bez čohokoľvek, čo by mohlo narušiť zdravotnú rovnováhu jej členov. Nová sušička LG vám pomôže aj s tým, aby bola bielizeň po usušení menej pokrčená.

Pranie bez nekonečného študovania visačiek

Staráte sa o vašu rodinu a priateľov s rovnakou láskou a nadšením, aké dávate aj vášmu oblečeniu? Každý kúsok a materiál má však vlastné pravidlá a občas je problém sa v nich vyznať. „To som celý ja, visačky a ceduľky som nikdy poriadne nepochopil, takže pre mňa je práčka LG s technológiou AI DD™ niečo ako raj na zemi,“ vyznal sa Libor Bouček. Technológia AI DD™ totiž bielizeň automaticky odváži, zistí jemnosť jej vlákien a potom sama vyberie tú najlepšiu kombináciu pracích pohybov pre vybraný program, vďaka čomu sa vaše oblečenie neponičí. Sušička s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom dokáže navyše udržať počas sušenia nízku teplotu. Znižuje tak pravdepodobnosť, že sa vaše oblečenie, či už je to spodná bielizeň, alebo sveter, zrazí.

Úspora pre peňaženku i prírodu

Ste typ, ktorý chce byť aj pri praní a sušení bielizne maximálne ohľaduplný k životnému prostrediu? „Ekologický rozmer by mal byť dnes automatickou súčasťou každej veci, ktorú dennodenne využívame, takže tieto vlastnosti sú presne pre mňa,“ hovorí Lucie Feríková, ktorá si na slávnostnom uvedení nadšene vyskúšala aj domácu výrobu ekologického pracieho prášku. A vďaka ktorým vlastnostiam sa Lucie do novej kolekcie zamilovala? Predovšetkým je to väčšia kapacita bubna práčky, vďaka ktorej vyperiete viac bielizne naraz. A to bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v usporiadaní priestoru v domácnosti. Sušička s technológiou EcoHybrid™ zase ušetrí váš čas i energiu a vy môžete zaspávať s pocitom, že nezaťažujete prírodu ani domáci rozpočet viac než treba.

A ako si LG práčka a sušička rozumejú medzi sebou? „Vďaka funkcii Inteligentné párovanie si cez Wi-Fi vymenia informácie o poslednom použitom programe. Samy sa tak dokonale zladia a zaistia tú najlepšiu starostlivosť o vašu bielizeň,“ dodal na slávnostnom uvedení novej kolekcie produktový špecialista značky LG Aleš Hrubý.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.