Predpoveď UV indexu. S touto aplikáciou sa na slnku nespálite

1

K aplikácii bude ale treba pridať vhodné oblečenie prípadne aj opaľovací krém.

Aplikácie na počasie síce zobrazujú UV index a ďalšie detaily ohľadne počasia, tu je to však primárnou úlohou. Reč je o aplikácii UVLens, ktorá vám zobrazí index slnečného žiarenia a rizika ultrafialových lúčov počas celého dňa a noci.

Zaujímavosťou je, že si môžete vytvoriť vlastný profil s vašimi charakteristikami pleti, farby vlasov očí atď. Na základe toho dostanete informáciou o tom, po akom dlhom čase sa môžete spáliť.

Aplikácia je zadarmo a podporuje zobrazenie widgetov na hlavnej ploche.

Prečítajte si aj:

Kúpaliská a akvaparky: Táto aplikácia ich nájde za vás

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. uz vymyslaju aplikaciu na kazdu kktinu, pritom uv index si obycajnou otazkou zisti clovek cez google a nemusi si zasierat mobil hlupostami bez vyznamu, alebo sa rovno natrie kremom a nemusi sa zamyslat…

Pridaj komentár