O žiarovke Awox StriimLIGHT Wi-Fi Color SLC-W10 sme už písali v našom článku. Cena tejto multifunkčnej „žiarovky“, ktorý prehráva hudbu, je pripojená cez Wi-Fi a je možné zmeniť farbu svetla je však okolo 149 Eur. Pre mnoho ľudí postačuje aj jednoduchšie riešenie, pričom „žiarovka“ svieti bielym svetlom a je možné cez ňu prehrávať hudbu. To sa vždy hodí, lebo potom nepotrebujete riešiť extra reproduktor a zosilňovač, stačí len zapojiť žiarovku a hudbu máte v kuchyni alebo v detskej izbe bez námahy.

AvoX
AvoX-2
Vľavo je vidieť malý závit žiarovky AwoX StriimLIGHT mini, vpravi zase v prednej časti vidieť reproduktor

Taká je AwoX StriimLIGHT mini, čo je úsporná LED žiarovka s integrovaným Bluetooth reproduktorom. Pomocou nej premeníte nočnú alebo pracovnúlampu na štýlový hudobný prehrávač. Závisí už len od toho akú hudbu alebo audioknihy máte v mobilnom zariadení.

Screenshot_2015-02-15-21-48-32

Ide o žiarovku s malým závitom (E27). Je to dobrá voľba pre menšie svietidlá, inštalácia je jednoduchá. Naskrutkujete žiarovku, spárujete Bluetooth s mobilom, tabletom alebo notebookom a hotovo.

AvoX-3

Žiarovka generuje teplé biele svetlo 2700°k, svetlený výkon je 3W, svieti ekvivaletne voči klasickej 12 W žiarovke. Súčasťou dodávky je aj diaľkový ovládač, ktorý dokáže na diaľku svetlo vypnúť či zapnúť, ale aj upraviť hlasitosť prehrávanej hudby. Akustický výkon je 3W, hmotnosť žiarovky je 200 gramov. Viac o AwoX StriimLIGHT mini nájdete na tejto adrese.
AvoX-4A na záver ešte informácia o cene. Za túto žiarovku zaplatíte 59 Eur.

Zapožičal: Bronso

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.